Skocz do zawartości
obi1mg

Nie działa "klik" przycisku "home"

Rekomendowane odpowiedzi

obi1mg

Witam. Chciałbym się zoriętować czy ktoś ma podobny problem. A mianowicie silniejsze naciśnięcie klawisza home w s8+ powoduje charakterystyczny "klik". W zeszłym tygodniu zauważyłem, że owy "klik" nie działa w moim telefonie (prawie). Sytuacja wygląda tak: gdy używam ekranu internet itd. Potem blokuję ekran naciskając klawisz zasilania. Wówczas na blokadzie ekranu wyświetla się "always on display", naciskając wówczas klawisz "home" silniejszy nacisk nie powoduje "kliknięcia" (nie pomaga wyłączenie telefonu). Aleee gdy położę telefon ekranem do dołu wówczas po całkowitym wyłączeniu ekranu (około 2 minuty) podnoszę telefon-wybudza się "always on display" i o dziwo klawisz home działa prawidłowo (jest "klik"). Działa do następnego zablokowania ekranu klawiszem zasilania. Potem sytuacja się powtarza. Napisałem do Samsunga w tej sprawie ale nic konkretnego mi nie odpisali (pomijam fakt oczekiwania na jakąkolwiek odpowiedź). 

Edytowane przez camdell
    Tytuł został zmodyfikowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kroll

Właśnie to sprawdzałem i u mnie to działa ale nie widzę potrzeby żeby był ten tak zwany "klik". To raczej wibracja jest wtedy aktywowana. Sprawdź najpierw czy gdzieś indziej wibracje też nie działała i wtedy możesz się zastanawiać czy coś jest nie tak.

Wysłane do Świata Dysku z 8 Galaktyki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    obi1mg

"Klik" tak mi napisali fachowcy z Samsunga. Dla mnie to też jest wibracja. No więc gdy odblokuję ekran i używam tego klawisza wibracja działa. I wszędzie również  działa (klawiatura itd) chodzi tylko o klawisz "home" po zablokowaniu. Wówczas jak mocno bym nie naciskał- nie ma "wibry". 

Edytowane przez obi1mg
    Dodanie tekstu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kroll

Jak gdzieś indziej ona działa to ja bym to olal. Może to jakiś mały problem w oprogramowaniu który ( dla mnie ) nie ma znaczenia. Ważne że gdzieś indziej wibracja działa.

Wysłane do Świata Dysku z 8 Galaktyki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    obi1mg

W sumie masz rację. Nie jest to coś co przeszkadza. Poczekam co napiszą mi "fachmeni" Samsunga. Wiesz tu bardziej chodzi o zaspokojenie ciekawości dlaczego tak się dzieje. ? Czy mój telefon żyje własnym życiem?? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakaś inna aplikacja namieszała prawdopodobnie albo jakiś błąd w systemie,  napewno format pomoże, ale czy warto? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie za każdym razem jest klik. Przy blokowaniu i odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacewe

U mnie zaszła podoba sytuacja, ale przyzwyczaiłem się do używania tego przycisku i denerwuje mnie jego brak, obi1mg jak spece z Samsunga coś ci napiszą to daj znać co wymyślili.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi