Skocz do zawartości
kubulwg

Telefon na abo/raty do 150 zł/msc (3600 zł)

Rekomendowane odpowiedzi

kubulwg

Hej, szukam bardzo dobrego telefonu do 150 zł na miesiąc max. albo w abonamencie u jakiejś sieci lub raty w sklepie. Na pierwszym miejscu muszą być super aparaty (przedni i tylny), bateria żeby te 6h sotu wytrzymywała przy messengerze, FB itd, płynność działania - musi być topowy Snapdragon, Exynos lub Kirin., dobre granie na słuchawkach i głośniku. Umowę mogę podpisać na max. 2 lata, czyli wychodzi na to, że mogę kupić każdy możliwy telefon oprócz iPhone X. Myślałem też właśnie o czymś ze stajni Apple.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kubulwg

Jeśli myślisz o flagowcu to bez dopłaty w tej cenie się nie obejdzie w abonamencie. Brać osobno na raty też wyjdzie drożej chyba że znajdziesz gdzieś 0% i masz czyste konto i dobrze zarabiasz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubulwg

@piotrzet23

O co chodzi z tą dopłatą? Jeśli jest to coś w rodzaju że płacę na start jakąś kwotę to mogę zapłacić do 500 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kubulwg

No to właśnie o to. A jaka sieć? Co masz teraz? Możesz przenieść numer? Czy tylko nowa aktywacja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubulwg

Teraz mam abo w Orange tylko do internetu, ale to jest oddzielna oferta nie chcę z niej rezygnować tylko dam ją innej osobie. Interesują mnie bardziej same raty, żeby nie mieć brandu, bo kartę chciałbym sobie zostawić. Chyba, że będzie fajna oferta abonamentu z nielimitowanym internetem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kubulwg

Jeśli o neta chodzi to tylko 10 GB i lejek 1 Mb/s i kilka aplikacji bez limitu. Brand to obecnie nie ma takiego znaczenia obecenie bo nie raz szybciej są aktualizacje dla brandowanych niż tych bez a konkretnie jakieś modele masz na oku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubulwg

Wiem, sam mam A5 2016 z Playa która dostała szybciej nougata niż xeo, ale jakoś tak wolę mieć czysty telefon :) Wstępnie myślałem o Mi6 z x-kom za 2000 zł, podoba mi się Galaxy S8, XZ Premium i iPhone 6s, na pewno odpuszczam sobie jakiekolwiek LG. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kubulwg

XZ Premium fajnie wygląda w T-Mobile 349 zł na start 150 miesięcznie w tym 10 GB neta później lejek 1 Mb/s aplikacje no limits połączenia w Pl i UE za darmo. Ewentualinie trochę tańsza XZ1 99zł ze słuchawkami o wartości 1200 zł gratis do tego XZ premium ma wsparcie VoLTE i VoWifi mało śmieci na brandzie można odinstalować większość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubulwg

Dzięki za propozycje, widzę że sam masz XZ Premium, powiesz coś o niej? Przede wszystkim jak wydajność, bateria (sot), multimedia i zdjęcia (tył selfie). Znalazłbym w tym budżecie Galaxy S8, iPhone 6s/7 lub jakiegoś dobrego Huawei? Mi6 z tego co widziałem to tylko w xkom? Może jakaś moto? Będę w stanie na start dac 1000 zł i super by było gdyby co miesiąc płacić mniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kubulwg

Pewnie że powiem Sot około 5-6 godzin, wydajność super nic nie ścina działa płynnie, aprarat sobie zobacz testy dla mnie jest wystarczający. Jeśli chodzi o ceny tych telefonów to mogę ci podać w tej taryfie konkurencja ma sporo droższe co możesz spr. Lenovo Moto Z 189, Samsung Galaxy S8 809, Apple iPhone 6s 32GB 559, Apple iPhone 7 32GB 1029

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi