Skocz do zawartości
atomas

Alcatel POP4 - Jak usunąć niechciane reklamy?

Rekomendowane odpowiedzi

atomas

Jakiś czas temu pojawił się u nie na ekranie niebieski duszek na nitce wychodzącej z góry ekranu. Duszek ten wędruje w płaszczyźnie pionowej ekranu, a jak go dotknę pojawia się pole wyszukiwania Google, ostatnio używane aplikacje i adware zachęcające do dzwonienia do panienek. Niestety nie pamiętam po zainstalowaniu czego się tak zrobiło. Jak wymuszę zatrzymanie aplikacji uruchomienia Joy albo zmienię jej uprawnienia duszek znika. Na liście zainstalowanych apek nie mam nic podejrzanego. Co to może być? Jak usuwać z androida niechciane reklamy? Mam antywirus Malwarebytes, ale on nic nie wykrywa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zed

Owa aplikacja od pewnego czasu wciska reklamy gdzie się da. tak samo jak systemowy manager plików. Użyj na początek innego programu uruchamiającego (jest wiele szybszych i lepszych). 
    Mi reklamy wciskał w wielu miejscach więc się gnałem po kupiony kiedyś smart Launcher ;]
    alcatel z reklamami w aplikacjach systemowych przesadza na potęgę co zniechęca do ich softu. Dodatkowo I menadżer plików  launcher nie mają opcji cofnięcia aktualizacji.
    Zobacz jeszcze czy wycofanie aktualizacji/wyłączenie aplikacji pogoda (systemowa) nie poprawi tego. Ja tak miałem jeszcze na 5045X po jej aktualizacji. 
    Generalnie soft od alcatela najlepiej zastąpić i nigdy nie aktualizować bo to crap z ogromem reklam i linków do szkodliwego softu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi