Skocz do zawartości
wujekp

Telefon - 1000zł FV23% (Aparat, 5 cali, dioda LED)

Rekomendowane odpowiedzi

wujekp

Hej

Obecnie posiadam Xiaomi Redmi 3. Niestety mam z nim dziwne problemy (czasem nie dochodza smsy, ktore wysylam), wiec szukam czegos innego. Moje wymagania:
    - Ekran - najlepiej 5 cali, max 5,5 cala
    - Bardzo dobry aparat
    - Dobra bateria
    - Szybkie ladowanie
    - Dioda LED
    - FV 23%
    - Kwota ok. 1000zł

Z tego co wyczytałem to dobrym wyborem byłby Xiaomi Mi 5x. Jakies alternatywy?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi5 5x to chyba nie bardzo, lepiej poczekać na A1, w Mi5x z tego co wiem nie działa LTE w Polsce, bo to telefon na rynek Azjatycki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alternatywą godną uwagi jaką mogę wskazać, widząc Twoją chęć pozostania przy marce, jest  Redmi Note 4 przy czym aparat nie powala na kolana, ale spokojnie kupisz na FV 23% np w sferisie. 

Edytowane przez papercut89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wujekp

Hej

Dzięki za odp. Nie wiedziałem, że w Mi 5x będzię problem z LTE (w takim razie ten tel odpada).

Nie jestem przywiązany do marki, jeśli miałbym wybierać to wolałbym coś z mniejszym ekranem (5 cali), bdb aparatem i baterii (na tych rzeczach najbardziej mi zalezy). Nie gram w zadne gry, nie obciazam zbytnio telefonu (glownie net). Ogolnie Redmi 3 spelnial moje wymagania poza zdjeciami, ktore robi kiepskiej jakosci...

Może Honor 8?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 21.09.2017 o 08:38, #plus napisał:

Całkiem ok, procek nieco słabszy od wspomnianego w tym temacie Redmi nota 4, poza tym to podobne smartfony.

Asus może się pochwalić potężną baterią, co przekłada się na dobry czas pracy. Skaner linii papilarnych działa sprawnie, aparat szybko łapie focus, a fotki są w dobrej jakości. Pod kątem oprogramowania za to jest trochę gorzej, producent zapewnił sporą ilość bloatware na start, oraz sam interfejs ZenUI jest jakiś taki... nieintuicyjny. Ale to moje odczucia, Tobie może by się spodobał.

Edytowane przez Automat1991

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    #plus

Pod kątem oprogramowania za to jest trochę gorzej, producent zapewnił sporą ilość bloatware na start, oraz sam interfejs ZenUI jest jakiś taki... nieintuicyjny

Tzn? Jakie aplikację masz na myśli?
    Ogólnie tel naprawdę fajnie działa, a sam interfejs nie jest taki zły tylko rozmiar tych folderów mogły być trochę mniejszy

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sebishi

Ja bym jednak wybral xiaomi. Procesor ma lepszy wiec bedzie wydajnieszy, a baterie ma taka sama jak ten asus

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wujekp

Hej

Dzięki za sugestie. W takim razie wybór pozostaje między Xiaomi A1 (1049zł na alledrogo) a Asus Zenfone 3 (999zł w promocji x-kom). Który wg. Was robi lepsze zdjęcia? Czy warto dołozyć 200-300zł do Honora 8?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Aparat w kolejności od lepszego

Honor 8

Asus 

Xiaomi A1

Xiaomi na ostatnim miejscu ze względu na lekko skopany soft od aparatu(np obcięte FPSy przy kręceniu video). 

Jak masz hajs to Honor. Jak wolisz zaoszczędzić to wybieraj między Xiaomi a Asusem. Choć wolałbym mimo słabszego foto Xiaomi. Wydajnościowo lepiej od Asusa,dużo lepsza nakładka systemowa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi