Skocz do zawartości
Gość camdell

[NOTE 8] - Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

II połowa października- jakoś nie widzę comiesięcznej aktualizacji bezpieczeństwa :)

Poziom popraw. zabezp. Androida
    1 sierpnia 2017

Flagowo nie ma co :)

Wysłane z czarnego Note8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Również to dostrzegłem. Dziwne, ponieważ Note5 z maniacką wręcz konsekwencją był aktualizowany co miesiąc z uwzględnieniem również zabezpieczeń. 

Ufam w to, że Samsung przygotowuje dla Note8, większą łatkę aktualizacyjną (aparatu) i stąd ta prolongata w poprawie zabezpieczeń...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    titus78

No niestety dziwne to co robi Samsung

Wysłane z mojego SamsungFona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu wszędzie piszesz w spoilerze ?

ósmy notesik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    titus78

??? Piersze słyszę, piszę z pomocą Tapatalka i nie mam pojęcia o tym, zaraz zobaczę jak widać to na przeglądarca

dodana zawartość

sprawdzone i widać normalnie, inni też widzą każdą moją treść w spoilerze, może tylko Ty?

Edytowane przez titus78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że u Was a Note 8 też cisza z aktualizacjami. My na s8+ ostatnia mieliśmy w sierpniu. Od tamtej pory cisza więc trochę też już długo. Plotki sugerują że przygotowują oreo na 7.0 więc cierpliwie czekamy. Ale zgadza się łatki bezpieczeństwa powinny być co miesiąc

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku
    Godzinę temu, titus78 napisał:

Jestem z Samsungiem 6 lat i zupełnie mnie to nie dziwi .... powiem więcej, dziwi mnie, że was to dziwi ;) ..... jak pisał @KaleidGalaxy : chcecie częstych aktualizacji, to kupujcie iPhony ^^ - no może nie dosłownie tak napisał, ale często wspominał że za to ceni sobie apple. Także tego .... stare wyjadacze tu siedzą, większość z nas andka zna od wersji 2 plus, to był czas się przyzwyczaić do czasookresów aktualizacji .... no a samaung też jakoś się tu nie wyróżnia. 

dodana zawartość

@marcin060992 no pewnie pracują nad 8.0, a jak im za długo będzie schodzić, to pewnie stwierdzą że pomijają 8.0 i robią na 8.1 .... tak już bywało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znam skośnych od podszewki. Cudów się nie spodziewałem. Aczkolwiek łudziłem się że po latach bardziej przekładają się do dbania o soft FLAGOWCA. Aktualizacja bezpieczeństwa z 1 sierpnia? Rozumiem w J3 (2017) :)

Wysłane z czarnego Note8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Dość długa przerwa w aktualizacji Note8, to wyjątek. Note5  dostawał nawet kilka razy w miesiącu "aktualkę". W Note4 i Note3, również  na to nie narzekałem.  Na S8/+ jest od wczoraj rozsyłany pakiet aktualizacyjny i to dość spory. 

Z moich obserwacji wynika, że najrzadziej aktualizowane są urządzenia HTC. Samsung wcale nie jest wyjątkowym przykładem marudera w tym względzie. Ja również nie wypatrywałbym aktualizacji na Note8, gdyby nie zapis video, reszta funkcjonuje bez koniecznych poprawek. 

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    none

Oprócz Video poprawił bym też działanie czujnika oświetlenia , wyszukiwanie TV w sieci działa albo nie działa, do aplikacji Tasks Edge nie potrafię dodać swoich aplikacji , zdarzają się crashe różnych aplikacji. Rzadko ale zdarzają mi się. Odcisk palca nie jest idealny. Jest co poprawiać.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi