Skocz do zawartości
Levider

Dyskusja o romach, kernelach i modyfikacjach

Rekomendowane odpowiedzi

Levider

Proszę dzielić się w temacie swoimi spostrzeżeniami odnośnie ROM"ów, kerneli i modyfikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Morv

Chciałem dzisiaj włączyć Dolphin emulator i włączyć sobie jakąś gierkę z gamescube'a i jakie było moje zdziwienie gdy nie mogłem zainstalować aplikacji bo system jest 32bitowy... To tylko u mnie takie coś czy każdy G5 SE tak ma? Serio telefon z prockem 64bit z 2016 roku i system (nawet nougat) nie jest 64- bitowy? 

Dodana zawartość

Telefon dosłownie przed chwilą dostał aktualizację bezpieczeństwa z poprawkami datowanymi na 1 września 2017. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WMati
    Dnia 7.11.2017 o 09:44, Morv napisał:

Telefon dosłownie przed chwilą dostał aktualizację bezpieczeństwa z poprawkami datowanymi na 1 września 2017. 

Mogę tylko potwierdzić, aktualizacja weszła u mnie w podobnym okresie (dystrybucja krajowa bez brandu), oprócz aktualizacji bezpieczeństwa nie dopatrzyłem się jakichś zmian, ale też specjalnie nie przyglądałem się.

Coś komuś wiadomo o Oreo? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@WMati Nie wiadomo, i prawdopodobnie do momentu aktualizacji nic nie będzie wiadomo. LG raczej nie podaje konkretnych dat, a jedynie w którym kwartale którego roku wejdzie aktualizacja. Na początku robią nadzieję, a później i tak przesuwają aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WMati

pytanie, czy w ogóle będzie aktualizacja do Android Oreo; jeżeli potraktują H840 jak flagowca to bardzo prawdopodobne, że zasłuży on na drugą dużą aktualizację - jeżeli nie, to hmm...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@WMati Powinien dostać, jednak nie ma żadnych potwierdzonych informacji. A jeśli już by miał dostać to pewnie w 2018r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WMati

no pewnie II kwartał; w sumie to jedyna nadzieja, bo nieoryginalne projekty nie istnieją (choć osobiście powiem, że nie żałuję akurat tego - LG UI od dawna do mnie przemawia wizualnie + stabilność); pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p2225

Dzisiaj wyszła jakaś aktualizacja dla H840 z Orange oraz wczoraj dla telefonów z wolnego rynku. Jak ktoś robił update to niech sprawdzi czy wersja z orange ma dodaną obsługę VoLTE i WiFi Calling :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Ja nie mam w Orange, ale nie widzę żadnych istotnych zmian. Chyba tylko nowsze zabezpieczenia. Dam znać czy coś jeszcze się zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p2225

Jeśli dodaliby VoLTE i WiFi Calling to w ustawieniach połączeń  powinny pojawić się dwa suwaki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi