Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem i zupełnie zgłupiałem odnośnie zmiany zegara na ekranie blokady. Zamówiłem do mojego samsunga galaxy a5 2017 ETUI CLEAR VIEW COVER BLACK na którym jest wyświetlana godzina. W moim urządzeniu jest ona wyświetlana pionowo (co bardzo mnie irytuje) czyli godzina na górze, minuty na dole. Widziałem w internecie, że da się, a raczej standardowo godzina wyświetlana jest normalnie czyli poziomo czy jest możliwość zmienienia tego? Zaktualizowałem system do 7.0 i nadmieniam, że always on display jest włączone. 

Edytowane przez camdell
    Poprawa tytułu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@paradoskonaly Ustawienia ---> Ekran blokady... --->AoD ---> Włączone ---> Zegar cyfrowy ---> Styl zegara

EDIT: Tym samym sposobem zmienia Ci się automatycznie zegar na poziomy na ekranie blokady (nawet przy wyłączonym AoD).

Edytowane przez radoslawik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@radoslawik Wspomniałem już wyżej o tym. nawet po ustawieniu innego stylu na ekranie nadal jest zegar pionowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@paradoskonaly Niemożliwe, przed chwilą sprawdziłem, coś masz nie tak po aktualizacji. Aktualizowany przez OTA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@radoslawikStandardowo przez ustawienia - też jestem zdziwiony nie szukałbym pomocy na forum.. Display wyświetla odpowiednie ustawienie zegara ale na ekranie blokady nadal pozostaje zegar pionowy

Edytowane przez paradoskonaly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@paradoskonaly Właśnie tu leży problem, trzeba było SmartSwitchem coby mieć mniejsze zmartwienie, że będą jakieś błędy. Kopia zapasowa danych z tel, powrót do fabrycznych (utrata danych!) i ciesz się systemem bez błędów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@paradoskonaly Naturalnie (Ustawienia ---> Zarządzenie ogólne ---> Resetowanie ---> Ust. fabryczne), ale wszelkie kontakty, aplikacje (i ich dane), kalendarz, notatki (ogółem wszystko co w telefonie) zostanie utracone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@radoslawik zgadza się ale nowy tel miałem jeszcze na wersji 6... więc nie wiem czy samo przywrócenie ustawień fabrycznych pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@paradoskonaly

Spoiler

20170921_224004.thumb.jpg.0a11bd18eeeab8fef2b699979df3037e.jpgScreenshot_20170921-224050.thumb.png.2b771334a31a9ed764389bd8ed8fa27a.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi