Skocz do zawartości
ankeg

"Wypadek" podczas aktualizacji do Androida 6.0

Rekomendowane odpowiedzi

ankeg

Witam.

Sytuacja z gatunku tych głupich, ale może ktoś będzie mógł mi poradzić. Robiłem dzisiaj aktualizacje z androida 5 do 6 na swoim galaxy s5. W trakcie pierwszego etapu (tego gdzie wyświetla sie animowany "ludzik" androida i postęp wyrażony procentami) telefon mi spadł i wypadła bateria... Po jej włożeniu i uruchomieniu ponownie na ekranie w lewym górnym rogu wyświetlał się napis "recovery boot" a potem ponownie zaczęły "iść" procenty aktualizacji. aktualizacja została dokończona (było info o optymalizowaniu apek itp) i telefon normalnie sie uruchomił. I teraz pytanie - czy powinienem mieć jakieś obawy w związku z tym, że na początku aktualizacja została przerwana i potem wznowiona? czy jeśli się dokończyła to znaczy, że wszystko jest ok i można spać spokojne :P?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pietr

Jeśli telefon działa bez problemu, nie wywala żadnego FC to możesz spać spokojnie. Jednak, gdyby sprawiał jakiś problem to najpierw radził bym zrobić ustawienia fabryczne, jeżeli nadal by nie pomogło to reflash softu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ankeg

Narazie dzała ok. Mam wrazenie ze nawet nawet mniej zżera baterii i niektore bledy (np apki resetujace sie podczas bycia "schowanymi" w tle) zniknely. Natomiast ohydnie wyglada wizualnie :P nie ma jakiejs nakladkin ktora by przywracala interfejs i ikonki z wersji 5.0?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi