Skocz do zawartości
Bobzin

LG Q6 - Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Bobzin

Witam zastanawiam się nad telefonem wymienionym w tytule. Szukam opinii od kogoś kto ma ten telefon, bo chciałem spytać jak długo trzyma bateria w tym telefonie, prosił bym jeszcze o opis jak długo wytrzymała bateria i jak intensywnie był używany telefon jak mocno podświetlony był ekran czy wł cały czas internet, wi-fi itd z jakich apek było korzystane itd

Nie zamierzam kupić tego telefonu od razu, mam możliwość wziąć go w ratach w orange, nie mogę sobie pozwolić na wyciągnięcie 1000zł z kieszeni na raz.

Pytanie było o to ile trzyma bateria ale konkretnie ile i przy jakim używaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Za około 1000 to kupisz na portalach aukcyjnych bez wiązania się umową z operatorem ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś posiada już ten telefon i może wyrazić swoją opinie na temat funkcjonalności oraz pracy na baterii ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bobzin

Telefon będę miał prawdopodobnie w środę więc zdam relację, oglądałem zagraniczny test na YT i w teście wychodziło że najwięcej pożera baterii ekran. Podobno jest to telefon z bateria na 24h przy nie przesadnym używaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie czemu lg q6 robi bardzo slabe zdjecia przednim aparatem na snapchacie ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo slabo wychodzi rozpoznawanie twarzy, telefon zdecydowanie sobie z tym dobrze nie radzi, na youtube lg jest jedna z nielicznych firm ktora nie skaluje filmow do 2:1: nadal czekamy na aktualizacje. W slabych warunkach oswietleniowych lg q6 robi tragiczne zdjecia zas w dobrych to dobre: makabra. Poza tym to swietny telefon, nalezy uwazac z tym ze jak sie bierze telefon za 5,5 cala to jest on jak doslownie 5 cali. Nalezy o tym pamietac, druga rzecz pamietajcie prosze ze jak chcecie nfc to nie mozecie miec dual sim. Ja zrobilem te pomylke i wzialem dwie karty zamiast nfc. Poza tym do telefonu nie mam zastrzezen, na pewno pisze sie na nim swietnie smsy, nie tak jak na wiekszych ekranach. Nie jest to telefon za 1000 czy 1500 zl bo nie warto moim zdaniem ale za 700-800 mozna juz na allegro kupic z prawie 2 letnia gwarancja. Ludzie biora umowy i zaraz sprzedaja. Lg ma jeszcze fajne oprogramowanie. Polecam.

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Lysolus
    Usunięcie części z ofertą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LG Q6 to dobry smartfon już teraz w odpowiedniej cenie największa wadą  tego telefonu jest tylna klapka rysuje się nawet w etui. Polecam ten telefon tym którzy chcą mieć telefon za dobrą cenę. 

Edytowane przez kjedrczak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plok

Hej, przeczytałem niedawno o problemach z bootloopem w niektórych modelach LG. Planowałem kupić Q6 i trochę się zmartwiłem. Czy ten model też może być zagrożony tą usterką? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,  mam pytanie odnoście tego modelu. Może ktoś mi pomoże rozwiązać problem. Telefon przeleżał od nowością w szufladzie czyli pół roku. Kupiony w Media Markt.

Problem polega na tym ze telefon albo gubi zasięg albo coś innego jest problemem.

Jak wyłącze i włączę telefon to zasięg jest i za jakiś czas wyskakuje taki komunikat jak na zdjęciu. I nie można nigdzie zadzwonić pomimo tego ze wyświetla się zasięg i nazwa operatora. I co lepsze działa internet po sieci lte lub 3G.

Jest to dla mnie dziwne. Inna karta sim tez tak samo się zachowuje na tum telefonie.

Dziękuje za pomoc.

A1B88846-4BA5-41B5-8355-8020040AD696.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudali

Jeśli masz gwarancję to ślij na serwis. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi