Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostałem telefon xcover4 z brandem z plusa.Chciałbym sobie wgrać do niego czysty niebrandowany rom.Ściągnąłem Rom i program odin,jednak mam problem z przyporządkowaniem odpowiednich plików do odpowiednich pól w odinie.Mam takie pliki:

59c5573666d6f_plikiromu.jpg.6588ca289d872d7fb3c9c73074109f5b.jpg

i takie pola w odinie:

59c5567ec3652_plikiromu.jpg.ec7730041eb53690164eb791d5d7e464.jpg

Jak rozumiem do pola BL czyli botloader mam przyporządkować plik z początkiem BL (czy ten plik jest konieczny ?)

do pola z napisem AP mam przyporządkować plik z nazwą początkową AP (jest to największy plik)

do pola z napisem CP mam przyporządkować plik z nazwą początkową CP

do pola z napisem CSP mam przyporządkować plik z nazwą początkową  CSP

No i teraz czy ja dobrze kombinuje czy też coś powinno być inaczej i co z plikiem o nazwie początkowej  HOME_CSC ?

Bardzo proszę o jakąś podpowiedź.

Edytowane przez adagio
Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny. Proszę się z nim zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@szybki10

Tak dobrze .

Tylko nie CSP a CSC do CSC , I teraz do okienka CSC wkleja się albo CSC albo Home_CSC . Wstawiając Samo CSC robi się jakby format wszystkich ustawień telefonu, natomiast wstawjając HOME_CSC pozostają dane takie jak kontakty, ustawienia, zdjęcia, pliki itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dziękuje za odpowiedź.Niby wszyscy o tym piszą w Internecie,a nigdzie nie znalazłem prostego wyjaśnienia którego Ty mi udzieliłeś.Wstawiłem CSC bo mi nie zależało na ustawieniach i wszystko poszło gładko mam czysty Rom.Jednak mam pewien problem.Przez pewien czas telefon użytkowała moja druga połowa,jednak jej"nie leżał" w związku z tym przejąłem go ja. Po uruchomieniu  telefon zażądał weryfikacji konta i musiałem wpisać poprzednie dane aby się uruchomił.A ja chciałbym przypisać go do mojego konta,a tamto usunąć,ale tylko z telefonu,a nie na stałe i kompletnie nie wiem jak to zrobić.Mógłbyś coś podpowiedzieć ?

P.S. Już sobie dałem radę, znając dane tego poprzedniego konta to banalnie proste.

Edytowane przez szybki10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi