Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mój problem pojawił się niedawno, podczas urzytkowania telefonu wyskoczył mi błąd nie prawidłowego działania czujnika lini papliarnych, proszę zresetować urządzenie. I to był błąd, po tym zabiegu telefon wpadł w tryb bootloop i już tak zostało. Wgrałem romy jednoplikowe i nic, wgrałem romy pięcioplikowe razem z pit pobrane za pomocą SamFirm ukończone pozytywnie i nic. Bardzo często zdarza się że bateria z dnia na dzień przestaje działać i telefon zachowuje się podobnie lecz nie w tym przypadku na baterii z innego note 4 zachowuje się tak samo a moja bateria działa na drugim telefonie prawidłowo.

Telefon uruchamia się do logo samsung poczym resetuje się do pierwszego napisu note 4 a następnie samsung, typowy bootloop. Tryb recovery i instalacji działa. Nie mam już sił, czy coś jeszcze z tego będzie czy pozostaje wymiana płyty głównej >>>?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

Jak wieloplikowiec nic go nie rusza, to jest szansa że poszła pamięć, dlatego też mógł wyskoczyć błąd czytnika.

Dla porównania, w Xperiach telefon się uruchamial ale kazał podać hasło do pamięci, którego nikt nie znał :).

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co powiecie o płytach z eBay albo aliexpress ? Np : ebay aliexpress . Dobra opcja za 250 zł ? Czy mogą być jakieś problemy ... Ja wy to widzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi