Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
xRevcio

[Rozwiązany] Zbrickowany (?) telefon MyPhone Luna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam (albo raczej posiadałem) na swojej Lunie zainstalowane custom recovery PhilZ Touch, oraz custom Rom MIUI v6 i dotychczas wszystko działało poprawnie. Natomiast dzisiaj stwierdziłem że mam za duży syf i nie chce mi sie tego sprzątać ręcznie, wiec po prostu przywrócę do ustawień fabrycznych.
    No i zaczęła się zabawa. Po zakończeniu, telefon się zrestartował (a przynajmniej powinien). Tylko że się nie włączył. Żadna próba włączenia go nie pomaga. Do recovery też się nie mogę dostać, gdy je odpalam, ekran jest biały i przez środek przebiegają 2 czarne paski. Telefon nie wydaje żadnych wibracji ani dźwięków, które powinien wydawać. (chociażby przy dotykaniu ekranu w recovery)
    Nie mogę go podłączyć również do komputera, bo windows zwyczajnie go nie widzi.

Jakieś rady? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[DO ZAMKNIĘCIA - ROZWIĄZANE]

Znalazłem gdzieś na indonezyjskiej stronie cały rom z recovery do luny, zflashowałem przez SP Flash tool, potem zainstalowałem ponownie Philz i zflashowałem przez niego MIUI. 

LINK gdyby ktoś potrzebował: http://forum.himax.co.id/forum.php?mod=viewthread&tid=39

UWAGA: Animacja Bootu zmienia się na tą od Himax, ale zmiana jej też nie jest problemem. Natomiast już się z tym telefonem nie bawię ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi