Skocz do zawartości
Krzysztof Dera

S8+ NOWY nie ładuje się do końca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem nowego S8plus w sieci Play, pierwszego dnia dobił do ok 20% i naładowałem go do końca, rano odłaczyłem telefon od ładowarki i było ok, telefon przetrwał cały dzień do 18%, gdzie podłączyłem do ładowarki na noc, ostatnie jak patrzyłem na telefon, to ładował się do ok 32% i dalej go odłożyłem na półkę, rano patrzę i ma tylko 46% naładowania baterii (włączona funkcja Always on display).

Czy telefon jest uszkodzony i mam możliwość zwrotu? Czy to na początku telefonu tak jest, że nie doładowywuje? Kiedyś miałem S6 edge od nowości i było wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba jest oczywiste... Tak ladowalem .org ładowarka z zestawu która też była nowa w folii 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli masz możliwość to sprawdź inną ładowarką o takim samym napięciu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie mam takiej możliwości, przyjechałem do pracy i bateria się doładowania bez problemu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

Jak nie masz innej ładowarki, ładuj z USB w komputerze/laptopie. USB 3.0 daje większe natężenie niz 2.0, są jeszcze dodatkowe porty USB BC czy PD, która dają natęzenie nawet do 5A - montowanie głównie w nowszym sprzeciem, moze akurat taki posiadasz. W taki sposob sprawdzisz czy walnięta jest ladowarka/kabel czy telefon. Ew zainstaluj sobie jakas apke zeby sprawdzic jakim pradem laduje sie bateria - Ampere np.

Edytowane przez pagolik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze możesz zadzwonić do najbliższego serwisu póki nie minęło 2tyg i powiedzieć o co chodzi. Na miejscu pewnie sprawdza co i jak. I wtedy podejmiesz decyzje czy oddajesz czy naprawiasz czy druga ladowarka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iPhone

@Krzysztof Dera

U mnie w S8+ byl walniety kabel USB, prosto z pudelka. Na szczescie mam kabel od S8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam inny problem. Mam ładowarkę indukcyjną fast charge od S7/S7 EDGE. Mam dziwny problem. Położę telefon na niej naładuje się ze 30% i ładowarka zaczyna migać i nie ładuje dalej. Podniosę telefon położę z powrotem i jest ok. Znowu doładuje do załóżmy 70% i zaczyna migać. Dodam iż, "podstawek" oryginalny samsung,kabel obsługujący fast charge (nazwy nie pamiętam),ładowarka oryginalna od S8+. Nie mogłem zastosować kabla oryginalnego od S8+ ponieważ końcówka jest typu C a podstawka ma starsze wejście. Czy to może mieć jakiś wpływ? Czy,żeby cieszyć się bezprzewodowym ładowaniem muszę kupić najnowszy podstawek dedykowany do S8?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

@up na pewno nie. Ja tez mam ladowarke fast charge od S7, z tym, ze nie z podstawka a lezącą, podpieta mam ladowarke od Note 4, kabel rowniez od Note 4 i z s8+ dziala perfekcyjnie, laduje tak samo jak ladowalo s7e. 

Moze Ci wentylator padl w ladowarce indukcyjnej i za bardzo sie grzeje ? albo jest za bardzo zakurzona i sie wylacza jak sie przegrzewa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi