Skocz do zawartości
przemo-83

WiFi Calling

Rekomendowane odpowiedzi

Da się jakoś zmusić telefon do działania z wifi calling bez używania zewnętrznych aplikacji?

Z tego co wiem lite już posiada odpowiednią funkcje (ustawienia > więcej > wifi calling), u mnie na b398 po włączeniu trybu samolotowego wejściu w ustawienia połączeń jest coś co nazywa się rozmowy przez wifi jednak jest nie aktywne ze względu na włączony tryb samolotowy, po wyłączeniu trybu opcja znika2dd4d49fb44b10f6045943cfac1b6f5e.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Zdaje się, że opcja jest dostępna tylko na brandowanych systemach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co ma brand do tego? Poza tym jak wersję brandowabe wychodziły to ludzie jeszcze o wifi calling nie słyszeli Lite ma to bez branda jak większość innych telefonów

Edytowane przez Gwozdek
    Nie cytujemy postów poprzedzających. Używamy @up lub opcji Wspomnij (@ obok nazwy użytkownika).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Mylisz się. P8L niebrandowany, VoLTE nie posiada. P8 Lite na ten moment posiadają chyba tylko telefony z Vodafone. A jak jest w przypadku zwykłej P8, to już nie bardzo wiem.

Warto też wiedzieć, że w większości przypadków (jak nie we wszystkich) trzeba mieć aktywowaną usługę u samego operatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mówię Ci że brand nie ma nic do tego, co z telefonami z zagranicy gdzie brandu nie mają a wifi calling posiadają? (O lite mi chodzi) poczytaj na xda...  

Nie mam dostępu ale siostrzenica ma lite bez brandu i wifi calling do włączenia w menu

Dobra nie ważne temat do zamknięcia, na chwilę obecną nie ma romu w którym to działa

Edytowane przez Gwozdek
    Nie cytujemy postów poprzedzających w całości. Używamy @up lub opcji 'Wspomnij' (@ obok nazwy użytkownika).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi