Skocz do zawartości
Dawid Sosin

Telefon nie chce sie ladować poprzez USB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , miałem wczoraj nie miłą sytuację rozładował mi się telefon a więc podłączyłem go do ładowania no i wtedy zaczęły się kłopoty telefon nie chciał się ładować pokazywał się na ekranie znaczek bateri i znikał i tak cały czas a wiec próbowałem uruchomić telefon za którymś razem się udało i wyskoczyło mi logo androida i jakiś tam błąd rozruchu wiec zresetowałem telefon i za którymś razem zniknął i telefon się potem włączał normalnie aczkolwiek mam taki problem bo teraz nie mogę naładować normalnie telefonu bo kiedy podpinam kabel do ladowania nic sie nie dzieje tak jak by go nie widział próbowałem podłączyć telefon pod komputer też martwy a dziwne wszystko jest to że jeżeli wyłączę telefon i podepnę pod ładowarkę sieciową nie jest pokazane że mi ładuje ale po godzinie naładuje to 15% chciałem wgrać od nowa system ale  bez połączenia z komputerem nic nie zdziałam ;/ prosze o pomoc ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lolos

Może być rypnięty kabel usb - spróbuj z innym.

Jak to nie kabel to serwis się kłania.

Edytowane przez Lolos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

Moze jakis brud dostal sie do gniazda usb i przez to nie laczy odpowiednio, mialem kiedys podobna sytuacje i juz myslalem ze gniazdo usb do wymiany a wystarczylo go tylko wyczyscic :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam to samo od kilku dni, nie mogę czasami naładować telefonu :/ znajomi mają inne samsungi i też problem z ładowaniem.... podłączam tel pod komputer system nie widzi telefonu.... teraz ładuje tel na wyłączonym telefonie

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flyagaric

Mam jeden kabel od Samsunga, który zaczął świrować. Rozłącza i podłącza fona do kompa na zianę cały czas, czasem nie ładuje, lub ładuje długo. Przestraszyłem się ale sprawdziłem inne kable i wsio ok, więc, to nie jest tak, że firmowe kable się nie psują. Sprawdził bym inne kable w pierwszej kolejności.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

Ja już jakiś czas temu zrezygnowałem z oryginalnych kabli. 

Ogólnie zauważyłem że na zamienniku ładują mi się telefony szybciej niż na oryginałach

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

Kabelki blitzwolf sa swietne i potwierdzam lepsze niz oryginal ;)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi