Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
Małgorzata Mrożek

Jak odzyskać dane telefonu, który się nie włącza?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem. 

Pękł mi wyświetlacz przez jakieś 2 tyg telefon chodził normalnie aż nagle zgasł i na tym się skończyło. Chciałam tylko odzyskać zdjęcia z telefonu ale jak podpinam go pod laptopa to nie może go odczytać jak zrobić to żeby go odczytal może ktoś mi pomóc ważne zdjęcia tam mam :((

Edytowane przez awygo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma szans, następnym razem synchronizuj zdjęcia w aplikacji zdjęcia, to zapisze je na dysku Google, zresztą można przesłać inne pliki przy pomocy Google dysk 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

@kris555777, nie znam tego telefonu, ale czy nie da się go uruchomić w trybie fastboot? Jakby uruchomić TWRP, to poszłoby jak po maśle...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale chodzi o custom recovery? Raczej Małgorzata się wgrywaniem recovery nie zajmuje bo do tego trzeba bootloader odblokować 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    5 godzin temu, kris555777 napisał:

Małgorzata się wgrywaniem recovery nie zajmuje bo do tego trzeba bootloader odblokować

Właśnie to miałem na myśli, pisząc że nie znam tego telefonu. W niektórych bootloader jest odblokowany...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby w jakich niektórych, o ile wiem to każdy smartfon ma fabrycznie zablokowany bł, więcej u niektórych producentów trzeba składać prośbę o odblokowanie podając sensowny powód. U Sony wystarczy na ich stronie wypełnić swego rodzaju wniosek, wpisac swoje dane, pocztę na którą bez czekania przysylaja kod odblokowujacy, i gdy go wykorzystasz i odokujesz bł to  już mają twój imei w bazie fonow odblokowanych i po gwarancji jednocześnie tracisz klucze DRM, i update ota softu  już nie zrobisz. W Lenovo wysyłasz prośbę o odblokowanie ale chyba dłużej czekasz na zgodę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    16 godzin temu, kris555777 napisał:

Niby w jakich niektórych

Np.: Lenovo Phab, Vibe Z2 Pro na romie S143.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi