Skocz do zawartości
f3llowes1987

czy w Samsung Gear S3 frontier jest możliwość odpowiedzi na wiadomości z niego czy przy kliknięciu na odpowiedź jesteśmy przekierowywani na telefon?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć czy w Samsung Gear S3 frontier jest możliwość odpowiedzi na wiadomości z niego czy przy kliknięciu na odpowiedź jesteśmy przekierowywani na telefon. Czy istnieje możliwość odpowiedzi za pośrednictwem samego zegarka czy jesteśmy zmuszeni do odpowiedzi z telefonu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    avo8

Jest taka możliwość.

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

@f3llowes1987

Jeżeli chodzi o wiadomości SMS to jak najbardziej możesz odpowiadać z poziomu zegarka, ale już przy komunikatorach itp. już nie.

Jeszcze trzeba pamiętać, że jeżeli masz zegarek sparowany z telefonem innym niż Samsung to czasem jest problem nawet z SMS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pemu

Jak to nie?

Whatsapp działa normalnie. Odpowiadam na wiadomości z poziomu zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IPosiadam OnePlus 3T i mam możliwość odpowiedzi na SMS tylko z poziomu telefonu, natomiast nie mam problemu przy ich pisaniu na zegarku. Po kliknięciu na te trzy kropki po prawej stronie w otrzymanej wiadomości i wyborze opcji odpowiedź zostaje wyświetlony komunikat sprawdź swój telefon. Dodam również, że nie mam w menu ikonki wiadomością tylko słuchawkę oraz kontakty itp. Wersja zegarka sm-r760, Tizen 2.3.2.3, oprogramowanie R760XXU2BQC5

Edytowane przez f3llowes1987

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jackpe

Aby odpowiedzieć na SMS z poziomu zegarka, domyślną aplikacją do wiadomości musi być aplikacja Samsunga, której siłą rzeczy nie posiadasz na OnePlus. Ja również jej nie używam na Note 4, dlatego powiadomienia SMS dostaję w Yaata, która jest moją apk domyślną.

I z jej poziomu również nie odpowiem na SMS. Jednak kiedy wejdę w kontakty, to prócz tel, mam Samsunga apk wiadomości i w niej mogę normalnie wysyłać z tel sms. Trochę to jest zakręcone. lecz używam tego sporadycznie. Jak już to posługuję się szybkimi odpowiedziami, których mam kilkanaście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi