Skocz do zawartości
kasztelan18

rozwiązany Czy da się wyzerować licznik flashowań

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie mam takie pytanie jak wyzerować licznik flashowań  w Samsungu Galaxy s5 jest aplikacja Triangle Away ale nie obsługuje chyba mojego modelu a morzę  coś się zmieniło i się mylę   czy w ogóle   nie ma takiej możliwości czy jest jakiś inny programik do tego modelu  bardzo bym prosił o odpowiedź dodam wiem na pewno że trzeba mieć roota i posiadam go  a i jak utworzyłem temat w złym dziale prosił bym o przeniesienie do odpowiedniego działu z góry dziękuję pozdrawiam i czekam na odpowiedz 

Edytowane przez camdell
    Tytuł został zmodyfikowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten telefon `definitywnie zostaje oznaczony, jeżeli zrobimy mu roota.

Nie da się tego cofnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozumiem niech  ktoś jeszcze inny się wypowie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ELM0

Nie da się wymazać licznika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sprit

Pierwsze słyszę o jakimś liczniku. Mamy knox, który po rotowaniu, wgraniu modowanego firmware zostaje złamany i na chwilę obecną jest to proces nieodwracalny. W niczym to nie przeszkadza, moim zdaniem nie ma też wpływu, jak niektórzy twierdzą na gwarancję, gdyż nie jest on powodem powstania uszkodzenia. Mój telefon był kilka razy w serwisie i nie było żadnych problemów z tym związanych. Kolejne to w żaden sposób serwis nie jest w stanie udowodnić, że telefon, który kupiłeś nie miał flagi, czy też nie powstała w trakcie instalacji apk z GP. Aktualizacji oprogramowania ( zawiesił się pod koniec ) i wielu innych.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bartekc00
    odpowiadając na ostatni post w temacie nie cytujemy go w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@kasztelan18

Podejżewam że kiedys miałes s2 lub s3 czy Note 2 i dlatego sie pytasz.

Kolego modele telefonów które maja zabezpieczenia Knox nie mają czegos takiego jak reset licznika flashowan.

Takie cuda były mozliwe tak jak napisałem w modelach telefonów ktore nie posiadały KNOX.

dodana zawartość

@sprit

Błagam nie pisz głupot bo tutaj nie są dzieci z przedszkola. Raz na 1000 przypadków moze sie zdarzyc ze serwis nie zwroci uwagi, ale w większosci przypadku oddala naprawe gwarancyjną przy nabitej fladze Knox i najwyzej odpłatnie mozna naprawic.

Nie wspomne juz o tym że nie ma mozliwosci nabicia flagi wgrywajac jakąs aplikacje ze sklepu GP czy Play.

Bez urazy ale chyba traktujesz tu osoby jako niedoświadczone.

Serwis nic nie musi tobie udowadniac, czy kupiłes telefon z wolnego rynku z nabita flagą, masz knoxa 0x1 to jest po gwarancji.

Pokaz mi screen twojego dowodu odbioru z naprawy telefonu z informacja, że flaga Knox jest 0x1 a serwis naprawiał telefon na gwarancji. Chyba ze tak uwaliłeś telefon iż nie byli wstanie go uruchomic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi