Skocz do zawartości
Krzysiek_PLL

Nokia 8- opinie, wady i zalety

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie

Nokia wróciła, specka fajna, cena atrakcyjna

Słucham opinii użytkowników

:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja opinia ; przeważają zalety nad wadami .

Zalety ; fast charge ,[ładowarka 2A] ,  dobrze przemyślana standardowa apka foto .

Nokia 6 jest cienka i ogólnie ładna .

Obudowa jest aluminiowa a nie jakiś tam plastik ...

Ma sporo pamięci wewnętrznej [ 32 GB]

Czytnik linii papilarnych jest z przodu a nie z tyłu .

Producent zapewnia o aktualizacji do androida O a potem nawet P .

Do wad był zaliczył to że nie można w ogóle zdjąć tylnych plecków

i brak diody powiadomień .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

Ma ktoś z was już nokie 8? Ja posiadam ale mam pytanie do użytkownika który też posiada. Chodzi mi dokładnie o pobieranie przez Wi Fi u mnie jakoś wolniej pobiera od poprzednika... But why? ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zauważyłem spowolnienia, może jest nawet lepiej niż w Nexusie 5x.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak się przedstawia jakość połączeń w obie strony mikrofon i głośnik rozmów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 17.11.2017 o 21:30, Alexypp Alexypp napisał:

Jak się przedstawia jakość połączeń w obie strony mikrofon i głośnik rozmów?

Ja bardzo sobie chwale, jakość jest bardzo dobra.

Dnia 12.10.2017 o 13:54, zelos156 napisał:

Ma ktoś z was już nokie 8? Ja posiadam ale mam pytanie do użytkownika który też posiada. Chodzi mi dokładnie o pobieranie przez Wi Fi u mnie jakoś wolniej pobiera od poprzednika... But why? ;/ 

Posiadam Nokie8 od 14.X a od 27.X biorę udział w becie androida8 i nie zauważyłem żeby pobierała wolniej na wifi. Z jaką prędkością Ci pobiera pliki?

Dnia 25.09.2017 o 21:15, Krzysiek_PLL napisał:

Jak w temacie

Nokia wróciła, specka fajna, cena atrakcyjna

Słucham opinii użytkowników

:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja jestem bardzo zadowolony, ale jak każdy są plusy i minusy.

+/- piękna aluminiowa obudowa zabezpiecza skutecznie NFC przed kradzieżą zbliżeniową kasy z konta, ale trzeba się w sklepie nagimnastykować aby zapłacić (nfc łapie jakoś pod kątem 90' do terminala)

- czytnik linii papilarnych mógłby działać szybciej...

- Przy korzystaniu z Nokii jako z PC (ekran wysłany na monitor chromecastem,  dźwięk z JBL charge 2, mysz i klawiatura Dell bluetooth) klawiatura działała wolno bądź nie działała, zależnie od jej humoru

+ nawigacja HereWeGo + Yanosik + Spotify(bt do radia) + Toeqe (bt - ELM327) bez najmniejszych problemów - przejechałem tak około 1000 km, obudowa ani razu nie była ciepła
    + po przekroczeniu pakietu szybkiego internetu w operatora PLAY internet zwalnia do 1mbps - strony wciąż działają płynnie, nie ma problemu z ładowaniem ich, filmiki na YT do 720p nie zacinają, 1080p potrafi przycinać. Użytkowane we Wrocławiu - duża ilość BTS'ów mogła pomóc

Czy macie jakieś pomysły na testy bądź wykorzystanie smartfona?

- zamierzam jeszcze sprawdzić dysk zewnętrzny podłączony do OTG, pendrive 64gb działa i nie jest wyzwaniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

+/- piękna aluminiowa obudowa zabezpiecza skutecznie NFC przed kradzieżą zbliżeniową kasy z konta, ale trzeba się w sklepie nagimnastykować aby zapłacić (nfc łapie jakoś pod kątem 90' do terminala)
    - Przy korzystaniu z Nokii jako z PC (ekran wysłany na monitor chromecastem,  dźwięk z JBL charge 2, mysz i klawiatura Dell bluetooth) klawiatura działała wolno bądź nie działała, zależnie od jej humoru
    + nawigacja HereWeGo + Yanosik + Spotify(bt do radia) + Toeqe (bt - ELM327) bez najmniejszych problemów - przejechałem tak około 1000 km, obudowa ani razu nie była ciepła
    + po przekroczeniu pakietu szybkiego internetu w operatora PLAY internet zwalnia do 1mbps - strony wciąż działają płynnie, nie ma problemu z ładowaniem ich, filmiki na YT do 720p nie zacinają, 1080p potrafi przycinać. Użytkowane we Wrocławiu - duża ilość BTS'ów mogła pomóc

- zamierzam jeszcze sprawdzić dysk zewnętrzny podłączony do OTG, pendrive 64gb działa i nie jest wyzwaniem

Już doszedłem do tego. To problem był po stronie wi fi. Niestety mój telefon umarł leży w serwisie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    45 minut temu, zelos156 napisał:
    Godzinę temu, Konrad Barcewicz napisał:

Pokaż więcej  

Już doszedłem do tego. To problem był po stronie wi fi. Niestety mój telefon umarł leży w serwisie

Uuu... współczuje.

Proszę, daj znać jak telefon wróci z serwisu. Jestem ciekaw jak on u nas działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

Wymiana aparatu, wymiana całej odbudowy Plus guma od nadajników. No solidnie strzelił o ziemię. Całe szczęście gwarancja+ była wykupiona. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100

Ile oni będą Ci go naprawiać, czekają jak części z Chin przyjadą?

Mi A1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi