Skocz do zawartości
Norbi71

[Motorola Moto Z2 Force Edition] Czy jest mozliwosc wylaczenia pojawiajacego sie zegara?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem ''szczęśliwym'' posiadaczem tego modelu telefonu.

Problem to ciągle pojawiający się zegar ze wskaźnikiem naładowania telefonu pomimo wyłączonego Screen Saver ( w załączniku zdjęcie zegara który pokazuje się na wyłączonym ekranie )

Jak wyłączyć ten pojawiający się zegar? Nigdzie w systemie nie mogę znaleźć opcji wyłączania a trochę mnie to drażni.

1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    homarkrab

Sprawa zegara. Odpal aplikacje Moto i wejdź w gesty.

Sprawa sd. Nie ma w oprogramowaniu miejsca gdzie się wybiera sd jako miejsce instalacji. A po co ci to w tym telefonie?

Co do zapisu zdjęć i filmów, wejdź w aparat - ustawienia - wybierz pamięć gdzie chcesz je zapisywać.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za pomoc. Sprawa zegara załatwiona - szukałem ale przeoczyłem tą opcję. 

Co do karty i zapisu na niej - telefon ma ''tylko'' 64GB wbudowanej przestrzeni na instalację aplikacji i inne rzeczy a podejrzewam że dosyć szybko się skończy więc przyda się opcja instalacji na karcie.

Aparat ..... kurde, faktycznie - jest opcja zapisu na karcie - znowu przeoczyłem więc plus dla ciebie.

Pozostaje jeszcze kwestia baterii - naprawdę krótko ''trzyma''. Wpadłem na pomysł że ponieważ telefon mam jeszcze w miarę krótko to zrobię przywracanie do ustawień fabrycznych, poustawiam system, sprawdzę jak długo będzie pracował na jednym ładowaniu a później zacznę instalować aplikacje, poustawiam jedną po drugiej i w ten sposób może dojdę dlaczego bateria jest taka ''krótka''. Mam co prawda PowerPack ale zdejmowanie pokrowca za każdym razem to raczej nudne zajęcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że cisza więc rozumiem że nie ma opcji instalacji aplikacji na karcie a szkoda. Co do baterii to sobie poradziłem przywracając telefon do ustawień fabrycznych i ponownym ustawieniem systemu. Teraz bateria trzyma zdecydowanie dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi