Skocz do zawartości
cyroniok

Telefon wyłączył się, i się nie uruchamia - Pisz tutaj

Rekomendowane odpowiedzi

Notatka od moderatora @Lysolus

W tym temacie proszę pisać o problemach z niewłączającym się telefonem.

Jeśli Twój telefon nie wstaje po wgraniu moda, romu, kernela itp. napisz w temacie z linka poniżej

http://forum.android.com.pl/topic/314116-mój-telefon-nie-wstaje-po-wgraniu-rom-u-mod-u-kernela-itp-pisz-tutaj

Telefon nie uruchamia się / reset nie pomaga

co robić telefon jest nowy ma 6 dni 

nigdy nie upadł itd...

Edytowane przez Lysolus
    Uogólniłem wątek.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leider

Spróbuj wgrać softa przez LG UP (dostępny w dziale romy&modyfikacje)
    Jeżeli to nic nie da no to skoro telefon masz 6 dni to go oddaj i weź nowy egzemplarz, widocznie jakaś wada fabryczna wystąpiła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adi_PL

Hej,

mam problem z telefonem.

Chciałem zapłacić jeden przelew, sięgam po telefon i widzę czarny ekran. Myślę sobie, może się wyładował czy coś. No i chcę uruchomić i nie idzie. Hard resetu z telefonu też nie idzie zrobić (nic się nie dzieje).

Po podłączeniu do ładowarki nic się nie wyświetla, telefon się nawet nie nagrzewa od tyłu.

Czy ktoś spotkał się z problemem? Oczywiście na gwarancji jest, to wyślę.

Ktoś poleca jakiś serwis na śląsku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

@Adi_PL

raczej wygląda, że padła pł. główna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adi_PL

Teraz się tylko modlić, żeby po wymianie nie było śladów kleju i syfu na rantach.

Sam nie wiem czy zgłaszać z D2D czy normalnie zawieźć do serwisu w Katowicach (który też ma opinie 3,8 na Google).

Telefon ożył po 2 godzinach, jak się zrobiło trochę cieplej w pokoju. Ciekawe co było przyczyną. Może jakieś zabezpieczenie przed niską temperaturą?

Edytowane przez Adi_PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

Mam pewne obawy co do mojego egzemplarza. Podłączyłem go wczoraj około północy do ładowarki, dzisiaj o 5 ja wstałem, a telefon już niestety nie. Zero reakcji na podłączenie do ładowarki i do komputera, ani na próby włączenia.

Obstawiam najgorsze, płyta padła mi swego czasu w Flexie 2. Jakieś sposoby, żeby wykluczyć uszkodzenie płyty? Czy lepiej od razu zamawiać kuriera?

Nie ukrywam, post @Adi_PL o powstaniu jego G napawa mnie nadzieją :)

EDIT:

Po podłączeniu przez kabel do komputera, ten jednak widzi telefon jako Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 (COM3). Dodam, że nie mam roota.

Edytowane przez Andragor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początek sprawdź inny kabel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testowane na oryginalnym oraz na trzech różnych blitzwolfach. Sprawdziłem też dwie ładowarki. Nie było żadnych zmian.

EDIT:
    Sprawa nieaktualna, smartfon wstał. Nie przestają mnie takie sytuacje zadziwiać.

Edytowane przez Andragor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adi_PL

Masz to samo co ja chyba miałem swego czasu.

Od tego momentu telefon chodzi bez szwanku :)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    forii

Ehhh... od razu mówie że piszę w stresie, nie wyobrażam sobie że stracę wszelkie dane z tego telefonu.
    Ale od początku.
    Przedwczoraj, pare dni temu.. weszła jakaś aktualizacja na LG g6, a dziwne bo w internecie nie było o niej słychać, niestety nie powiem Wam jaki to model wersji aktualizacji bo telefon nie działa...
    Nie moge wytrzymać... Dobra.

Aktualizacja zainstalowana, wieczorem kładę się spać i podłączam telefon pod niefabryczną ładowarkę (bez wolnego ładowania).
    Rano wstaje i patrzę że telefon ledwo co żyje bo ma 3%...
    Zdziwiony patrze czemu sie nie ładował, wyjmuje ładowarkę, wsadzam jeszcze raz, prąd jest, wsadzam kabel sam usb do kompa i do telefonu. Nie ładuje.. Myślę sobie że ta ładowarka co kupiłem za 20zł po prostu sie zepsuła - licze na to. Okazuje sie ze nie, bo podlaczam inny telefon to ładuje!!!!!!!!

Niestety ładowarke zostawiłem w pracy i bede ją miał za 3h ale tutaj juz mam przeczucie ze nawet oryginalna ladowarka nie pomoze.

Telefon po prostu stał się cegłą, kuźwa, po co zainstalowalem tą aktualizacje, z drugiej strony, nie moglem jej anulowac bo by widniala u gory ekranu...
    I co ja mam teraz zrobić? są święta, kto mi to to niby naprawi,

Pozostaje wlasna pomoc, kiedys sie bawilem cos tam w romy itd ale to bylo 5 lat temu i na tym Lg g6 nic nie robilem..

Jak wgrac poprzedni rom bo rozumiem ze tylko to mi pozostaje, a najwazniejsze to jak zgrac dane z tego telefonu, tudziez kontakty i zdjecia..

a najlepiej, jak go ozywic lub co robic w takiej sytuacji, wkurze sie jak bede musial go wysylac bo telefonu potrzebuje niebawem do korzystania...
    Mam tam nawet potwierdzanie przelewow z mbanku-.,-,,-,--,

Pomozcie...

nerwy...

dodana zawartość

Pamiętam że aktualizacja ważyła około 880mb!
    w temacie:
    -Usprawienienie działania i cos tam jeszcze w stylu ogólnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi