Skocz do zawartości
Darom

Android 7.0 na Samsung A5 2017 w sieci Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Darom

Czy ktoś z Was posiadający ten telefon w sieci Plus dostał już aktualizację Androida z wersji 6.1 do wersji 7.0 ? bo ja jeszcze w dalszym ciągu nie mam. A ciągle słyszę już o Android w wersji 8.1 Areo. Więc co to ma być ? ileż można czekać ??

Edytowane przez Darom
  • haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Linkyop

@Darom

Nie istnieje taka wersja jak 6.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darom

Ale chodzi mi o wersje androida 6.0.1 i taką wersję mam. Natomiast dalej nie dostałem aktualizacji do wersji Androida 7.0 Nie wiem czemu jeszcze nie udostępniają tej aktualizacji.  Inni mają już dawno 7.0 i testują nawet próbną wersję 8.0 Areo. Nie wiem co oni sobie myślą, że tak z tym zwklekają ?

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Darom I wpadniesz do punktu Plusa gdzie siedzą ludzie na śmieciowej umowie za psie pieniądze, którzy nie mają z tym nic wspólnego, pokrzyczysz, zepsujesz im dzień, a oni co? Udostępnią Ci aktualizację? :D Cierpliwości, kupując telefon od jakiegokolwiek operatora trzeba liczyć się z tym, że zanim udostępnią aktualizację to wrzucają tam najpierw swoje śmieci, jedni robią to wolniej, drudzy szybciej. 7.0 jest fajny, ale zapewniam, że nie aż tak przełomowy, żeby nie poczekać chwilę dłużej. A 8.1 to daleka droga dla Nas wszystkich jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darom

To dlaczego wszyscy już instalują na telefonach  Samsung androida 7.0 ?  Nawet w sklepach widziałem, że już jest.  To dlaczego nie ma jeszcze dostępnej wersji na Samsung A5 2017 z sieci Plus ? z czym oni się tak tam guzdrają ? z czym mają problem ? zamiast szybko tą aktualizację wypuścić dla wszystkich. Wychodzi wersja 7.0 i skoro udostępniają taką aktualizację androida to dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych.   Myślałem, że we wrześniu teraz dostanę tę aktualizację i co ? kończy się wrzesień i ani słychu, ani widu. Ciekawy jestem dlaczego tak jest ?

Edytowane przez Darom
  • haha! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Linkyop
Notatka od Moderatora: Linkyop
wykrzyk.png @Darom Spokojnie, taki temat nie jest powodem, aby się tak denerwować. Proszę o edycje postu. 

A poza tym żaden smartfon Samsung'a nie ma Android'a 8.0 (Oreo, a nie jakiej "Areo"), to jakim cudem mogłeś coś takiego widzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darom

Nie będę tutaj reklamował innych portali, ale na nich można przeczytać na jakich telefonach Samsunga jest android 8.0 chyba na nie których S8 i na S8+ i chyba Na S9, ale nie pamiętam dokładnie.

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Linkyop

@Darom

1. Ale... ty wiesz... że S9 nie istnieje?

2. Beta Oreo została dopiero zapowiedziana.

Lista urządzeń, które zostaną zaktualizowane do Oreo jest na SamMobile: https://www.sammobile.com/samsung-galaxy-android-8-o-update

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darom

To nie wiem. W każdym bądź razie gdzieś to czytałem. No ale mniejsza o to. :) Samsung S9 i android 8.0 nawet na YouTube o tym mówią: 

Spoiler

Edytowane przez camdell
Grafiki oraz zdjęcia wstawiamy w spoiler. (pkt 4.11 Regulaminu) Tu poradnik jak to zrobić: http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdj%C4%99ciowej-w-spoiler/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Darom Lepiej nie mów co zrozumiałeś z tego filmiku. ;)  Gościu mówi, że na plotki jest jeszcze zbyt wcześnie, ale z pewnych "zaufanych" źródeł "ptaszki ćwierkają", że pomysłem na S9 może być modułowość (modularność?) tego modelu (nie do końca wiadomo jak miałaby ona wyglądać) i umieszczenie najprawdopodobniej Snap'a 845 w bebechach. O Andku 8.0 powiedział tyle, że został zapowiedziany 21-go sierpnia (w trakcie zaćmienia Słońca) i jest od tej pory dostępny dla wszystkich do testowania w becie i jeszcze parę ciekawostek o nim (picture-in-picture, lepsze zarządzanie pamięcią aplikacji znajdujących się w tle itp.). Btw. na zdjęciach jest S8 i S8+, nie żaden S9 :P Jeżeli wierzysz we wszystko co widzisz w Internecie to gratuluję ciekawego życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi