Skocz do zawartości
Darom

Android 7.0 na Samsung A5 2017 w sieci Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Darom

Mogłem się pomylić prawda? Ale pytanie czy ktoś z Was wie kiedy będzie wersja 7.0 w sieci Plus ? czy ktoś w tym temacie się orientuje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Kolego a po co czekac na brand plusa jak mozesz sobie zassac XEO nougat 7.0

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-a5/SM-A520F/XEO/download/A520FXXU2BQH4/185068/

dodana zawartość

Sciagnij sobie za pomoca programu SamFirm soft dla Polski czysty XEO i zainstaluj za pomocą Odina i bedziesz miał Nougat 7.0

dodana zawartość

Wszyscy opeeratorzy polscy oprocz Plusa wydali już soft Nougat 7.0 włącznie z powolnym Play w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jeronimo Nie ma XEO, zmieni mu się CSC na BTU i nie dostanie juz aktualizacji OTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

A jaki w tym problem, jak sie ukaze soft Plusa to sobie go wgrywa i ma. Jesli chce miec Nougat 7.0 to nie widze żadnego z tym problemu, ale jesli chce wyłacznie Plusa to musi czekać aż sie takie coś ukaże.^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plus się ociąga bo może czeka na łatkę od Samsunga w sprawie blutue. Łatka już jest wydana. Może mają problemy jak ze swoją aplikacją mobilną Plus .)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

Ja nie mogę na moim telefonie żadnego Odina używać i robić coś na własną rękę ponieważ pojawia mi się komunikat typu: brak uprawnień administratora. Albo tylko samo brak uprawnień. Bo mam telefon nie rootowany czy jakoś tak i jeszcze na gwarancji. Więc muszę czekać na Plusa do nie wiadomo kiedy. Chyba na wieczne nigdy. :( A czekam na wersję Androida 7.0. Cały czas mam Androida w wersji 6.0.1

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kfm877

Odina się używa na PC Windows i łączy się kablem z smarfonem. Żadne uprawnienia admina nie są potrzebne. Ale skoro sam do tego nie doszedłeś to lepiej za flashowanie się nie bierz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed momentem zaktualizowałem do 7.0. Aktualizację sprawdziłem ręcznie. Łatka bezpieczeństwa jest z sierpnia 2017 roku.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

@Andreas135 Masz może z Plusa ?? bo jak tak to bardzo dziwne. Bo ja jeszcze żadnej aktualizacji do wersji 7.0 nie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Darom Przed chwilą sprawdziłem na SamMobile i nie widzę tam jeszcze wersji 7.0 dla Plusa (PLS).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi