Skocz do zawartości
Darom

Android 7.0 na Samsung A5 2017 w sieci Plus

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Darom napisał:

@Andreas135 Masz może z Plusa ?? bo jak tak to bardzo dziwne. Bo ja jeszcze żadnej aktualizacji do wersji 7.0 nie dostałem.

Ustawienia Aktualizacje aplikacji sprawdź aktualizację.Pobrałem ponad 1.4GB zaktualizowałem do Nugat 7.0. Dodatkowa apla Plusa to sprawdź położenie osób najbliższych

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darom

Dziękuje Wszystkim za wypowiedzi w moim temacie. Właśnie zaktualizowałem w końcu mój telefon do wersji Androida Nougat 7.0. Bardzo się cieszę, że się udało. 

@Andreas135 Dziękuje, że mi to napisałeś. Pozdrawiam. 

Pytanie tylko jedno. W galerii zdjęć zauważyłem, że zawsze tło wokół zdjęć było czarne. A teraz po aktualizacji jest białe. Da się to ustawić na czarne ?

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Linkyop

@Darom

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darom

To co zrobić w tej sytuacji ? może można to zmienić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Darom Wiem, że Gallery QuickPic z Google Play miała mnóstwo opcji personalizacji wyglądu. Nie wiem jak teraz, przestałem używać na starym telefonie jak przejął ją Cheetah Mobile, dodali chyba jakieś chmury, reklamy itp. (na szczęście mam gdzieś kopię ostatniej wersji przed przejęciem), sprawdź ją sobie jak chcesz.

Edytowane przez radoslawik
  • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darom

@radoslawik Sprawdziłem aplikację, którą mi podałeś i jest super. Podoba mi się. Bardzo Ci dziękuje za pomoc :-)

Najlepsze jeszcze jest to, źe wraz z wersją 7.0 pojawiła mi się ikonka aplikacji "Gdzie jest bliski plus"  i co ciekawe nie można tej aplikacji zainstalować ponieważ jest ona nie dostępna w moim kraju. Co o tym sądzicie ? 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta aplikacja Plusa wymaga podobno wykupienia pakietu zgody osób śledzonych a info otrzymasz sms, Jak trzyma Wam bateria bo mi od 11.00 już poszło 12%. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darom

Czyli aplikacje "Gdzie jest bliski plus" mogę usunąć ? skoro nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kfm877

Jest w końcu Nougat dla sieci Plus. Nie wiem czy na Ota ale na pewno na http://live.samsung-updates.com/details/110164/Galaxy_A5_2017_SM-A520F/SM-A520F/PLS/A520FXXU2BQIE.html

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi