Skocz do zawartości
transbol

Gwarancja na 2 lata, a nie obiecywane 3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zauważyliście że Huawei zrobiło nas w balona z trzy letnią gwarancją? sprawdzając dziś na ich stronie okazało się że miałem na dwa lata i już mi wygasła... Sprawdzając na stronie zaraz po zakupie pokazywało że gwarancję mam do 2018r. Napisałem maila do nich i czekam na wiadomość zwrotną. Zobaczcie u siebie żeby was też nie oszukali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nvg78

Wszystkie p8 kupione w pl mają 3 lata gwarancji.. Już kiedyś było o tym na forum i oficjalna odpowiedź od huawei

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ralfin
    Dnia 27.09.2017 o 12:57, transbol napisał:

Cześć, zauważyliście że Huawei zrobiło nas w balona z trzy letnią gwarancją? sprawdzając dziś na ich stronie okazało się że miałem na dwa lata i już mi wygasła... Sprawdzając na stronie zaraz po zakupie pokazywało że gwarancję mam do 2018r. Napisałem maila do nich i czekam na wiadomość zwrotną. Zobaczcie u siebie żeby was też nie oszukali

Na stronie pokazuje standardową gwarancję 2 lata od zakupu, dodaj sobie do tego jeszcze rok, zresztą tak Ci w mailu zwrotnym napiszą.

Jak pisze  nvg78 było już wałkowane kilkukrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to jest z tą gwarancją? Na stronie producenta piszą o 24 miesiącach, a tutaj czytam o 3 latach. Telefon zakupiony 14.12.2015 i wczoraj jak na złość rozsypał się aparat... Co teraz mogę zrobić?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi