Skocz do zawartości
Lukasss_PL

Blood & Glory - klon Infinity Blade

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj premierę miała gra Blood & Glory od Glu Mobile. Rozgrywka to niemalże idealna kopia Infinity Blade z iOS. Grafika nie jest tak dobra ale jest ładnie i płynnie. Oprócz siekania mieczem kolejnych przeciwników kupujemy nowe uzbrojenie, tarcze, hełmy i inne itemy. Pograłem z godzinkę i jest na prawdę mega fajna gierka i to w dodatku ZA DARMO! Jak w przypadku innych gier Glu Mobile w grze są mikropłatności. Więcej info o Blood & Glory

blood-and-glory-3.jpg

blood-and-glory-1.jpg

post-66339-14255699975097_thumb.jpg

post-66339-14255699975336_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mikro płatności, dobre sobie ;p A powiedz mi jak pobrałeś grę ? Bo u mnie w markecie jej nie znajduje ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez kupowania pieniędzy ciężko się gra,w sklepie drogo a za walki mało co masz.

Sent from my LG-P970 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mikro płatności, dobre sobie ;p A powiedz mi jak pobrałeś grę ? Bo u mnie w markecie jej nie znajduje ;/

też nie mogłem znaleźć w Markecie ale jakoś sobie poradziłem ;) Gra jest dostępna za darmo więc nikogo nie okradam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valdr

Przybyłem, zobaczyłem, olałem ... sorry ale Glu z tymi swoimi freemium popelinami nie robi na mnie wrażenia. Najgorsze, że Gameloft zmierza w podobnym kierunku (vide Let's Golf 3 i Dungeon Hunter 3).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jeśli taki moment nadejdzie , to pewnie w końcu ktoś się wkurzy i zacznie crackować grę , Tak jak Contract Killer Zombies , gdzie w necie można znaleźć Pliki Titanium backup, dające 999999999 kredytów za które normalnie trzeba zapłacić .No i tak czy siak , Gameloft czy Glu Stracą a kto poszpera ten będzie grał . Szkoda, bo ja o wiele bardziej wolał bym za tą Dobrą grę dać te 10-20 zł niż mieć ja za free ale i tak musieć płacić ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Djok

Czemu nie mogę tego pobrać na SGS'ie?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A skad mamy to wiedziec?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valdr
    No jeśli taki moment nadejdzie , to pewnie w końcu ktoś się wkurzy i zacznie crackować grę , Tak jak Contract Killer Zombies , gdzie w necie można znaleźć Pliki Titanium backup, dające 999999999 kredytów za które normalnie trzeba zapłacić .No i tak czy siak , Gameloft czy Glu Stracą a kto poszpera ten będzie grał . Szkoda, bo ja o wiele bardziej wolał bym za tą Dobrą grę dać te 10-20 zł niż mieć ja za free ale i tak musieć płacić ...

Mam dokładnie takie samo zdanie. Wolę raz zapłacić. Nawet jeśli dane są lokalnie i można odblokować kredyty za free to po kupnie najlepszego sprzętu nie ma już satysfakcji z gry.

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Djok

Możesz mi powiedzieć jak pobrałeś grę? Mi też w markecie nie znajduje.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi