Skocz do zawartości
Patryk Purgal

Przedłużenie umowy w Play - zmiana telefonu - co wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od Stycznia 2016 jestem w sieci Play. Na abonament wziąłem sobie telefon LG G3 16gb. Płaciłem za to (i płacę) ok 80 zł i w abonamencie wliczona jest rata za telefon. 

W styczniu 2018 skończy mi się umowa i Play zaczyna do mnie wydzwaniać z ofertami przedłużenia umowy. Oferują mi do tego różne telefony. Mój LG G3 posiada poważną usterkę, która uniemożliwia używanie go.. lekkie pękniecie na ekranie i nie działa cały dotyk. 

W związku z tym rozważam przedłużenie umowy u tego samego operatora i chciałbym sie u Was doradzić jaki telefon wybrać. 

Oferowano mi LG Q6, ale nie podoba mi się w nim to, że ekran jest zaokrąglony. Najbardziej podoba mi się chyba Samsung Galaxy J7. Macie jakieś opinie na temat tego telefonu? Może ktoś jest jego posiadaczem? :)

Nie chciałbym przesiadać się na gorszy telefon od G3.. 

Mówili mi coś także o Lenovo k6 note, ale on już kompletnie mi się nie podoba. 

Kolega polecał mi a5 2017, ale nie wiem jakby to wyszło cenowo. Do J7 w abonamencie 80 zł musiałbym dopłacić 200zł. 

Doradźcie mi coś :) Dziękuje z góry 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A inna sieć? Bo play ma drogie telefony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem otwarty na propozycje :) jednakże jestem teraz bez telefonu, bo na tym uszkodzonym mogę tylko odbierać połączenia przychodzące i potrzebuje telefon na już :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Patryk Purgal

T-Mobile? 90 zł no limits połączenia SMS i MMS 10 GB neta lejek po tym 1 Mb/s aplikacje no limits jak fb, msng itd lub 70 zł za to samo ale telefony droższe i co myślisz o tym? I jakie modele telefonów cię internesują najbardziej i jaką cenę daje play bo też może być tak że akurat będzie drożej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W playu w abonamencie 80 zł musze dopłacić 200 zł do telefonu Galaxy J7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W T-Mobile niestety tego telefonu nie ma. Ale w abonamencie za 90zł masz A5 2017 za 269 gdzie w play 489. Odpowiada? Czy szukać czegoś tańszego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sabes

Podepnę się pod temat. Mogę w Play także umowę przedłużyć,zwlekam z tym jednak bo ceny telefonów naprawdę są chore. Nie chcę płacić w ogóle jakieś dodatkowo idiotycznej raty za telefon - wydatek ma być jeden na zakup telefonu. Na tą chwilę mam abonament w wysokości 80zł i nie chcę go przekraczać. Obecnie mam P9 i poniżej tego telefonu nic nie chcę raczej,ale z drugiej strony rozważę każdą propozycję. Mogę także zmienić sieć.

Edytowane przez sabes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sabes

Jakie telefony cię interesują?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sabes

Tak,jak napisałem poniżej P9 nie chciałbym nic innego. Głownie zależy mi na dobrym aparacie i w miarę wydajnej baterii.

@piotrzet23

dodana zawartość

Wszystko zależy też od ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi