Skocz do zawartości
mlimlen

Pomoc w wyborze telefonu do 1200PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze telefonu. Znalazłem trzy propozycje ktore wydaja mi sie najbardziej okej.

-Samsung Galaxy s6 edge. Najlepszy wyglad, chciałbym go mieć, z minusów brak slotu sd, krucha obudowa. 

-LG G5  telefon najwydajniejszy wszystko ma co potrzeba, minusy to wygląd + ten odczepiany dół nie wyglada to zbyt dobrze.

-Samsung Galaxy J7 2017. Kompromis miedzy wyżej wymienionymi, słabszy wydajnościowo. Wygląd, obudowa okej. Rozmiar troszkę duży. Slot sd ma. Baterie chyba najlepsza.

Telefon ma służyć do dzwonienia, internet, yt, fb. Musi byc w miare twardy i rozmiarowo dosyć mały, często wypada mi z kieszeni.  Nie może sie mulic system musi płynnie chodzić. 

Ktory telefon byście wybrali i dlaczego , a może macie jakies inne propozycje dla mnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Może używany Huawei P9? Twardy może nie jest, ale za to ma sensowny rozmiar i działa bardzo dobrze. Możesz też rozważyć Lenovo P2 oraz Moto G5 Plus. Świetnie działają. P2 ma ogromną baterię, aparaty takie sobie, w Moto trochę lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Edi999

Wart uwagi jest Asus Zenfone 3 ZE520KL

https://www.skapiec.pl/szukaj/200/ze520kl

Na internecie znajdziesz mnóstwo jego testów.

Edytowane przez Edi999

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi. Podane przez Was telefony mi sie nie podobają. Mam leeco cool1 wydajnością przebijający lenovo i asusy w dodatku sporo tańsze wykonane jest dobrze wszystko jest okej ale chce zmienic ze względu wizualnego. Samsung j7 bedzie dobrym wyborem czy bedzie sie mulic? Czy lepiej wybrać s6 edge?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam może coś od Xiaomi Ci się spodoba? Ja mam Redmi Note 4(720zł) teraz pewnie taniej kupi. Zmiana softu na jakiś custom Rom i telefon działa jak rakieta. Bateria 4100mha trzyma super.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

J7 jest jeszcze słabszy nuż telefony na snapie 625. Ma w sumie bardzo podobny procesor ale niżej taktowany. S6 jest znacznie wydajniejszy, aparat bije J7, P2 czy zenfona w każdej kategorii. Wady tego telefonu już znasz.

Wysłane z mojego SM-G901F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

J7 nie będzie w żadnym wypadku mulił na Nougacie, choć faktycznie taktowanie mogłoby być nieco wyższe, podobnie jak pojemność baterii, choć oczywiście nie ma tragedii. Jeżeli aparat nie jest dla Ciebie ważny (nie wspominałeś) to warto przyglądnąć się zaproponowanemu Redmi Note 4, ale w wersji 4/64. Świetny procek, potężna bateria i smukłe, ładne wykonanie. Smartfon jest zaskakująco smukły i lekki; bardzo dobrze leży w dłoni. Andka możesz podnieść do 7.0 i najlepsze to, że w porównianiu do J7 trochę grosza zaoszczędzisz - Redmi Note 4 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Edi999

Nadal Xiaomi jest znacznie gorszym telefonem i niższa cena tego nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym wziął pod rozwagę jeszcze Huaweia p9. Jest to bardzo dobry flagowiec z tamtego roku posiadający podwójny aparat z tyłu, szybkie ładowanie, bardzo dobrze działający czytnik linii papilarnych. Jest telefonem smukłym z wyświetlaczem 5.2". Już go można znaleźć w granicach 1300 zł.

Edytowane przez bartekc00
    usuwam niepotrzebne odnośniki reklamowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabes

Potwierdzam,bo mam go teraz,naprawdę fajny sprzęt za te pln,bateria przy średnim użytkowaniu spokojnie do dwóch dni wytrzyma,zdjęcia wychodzą bardzo ładne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi