Skocz do zawartości
Swis

Używany około 600 zł, dobry aparat.

Rekomendowane odpowiedzi

Swis

Cześć, szukam smartphone za około 600 zł, zależy mi przede wszystkim na dobry aparacie, obecnie mam Xperia Z zdjęcia robi fajne ale bateria jest już do niczego więc szukam godnego następny. 
    Myślałem nad Xperią Z3 ale trochę jestem znudzony sonym, więc może coś innego ? Moto x play ? A może coś zupełnie innego, za samsungami nie przepadam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Moto X play wydaje się sensowna. Ewentualnie za ok 700zł mozna dostać Redmi Note 4, nowego ze sklepu. Będzie wydajniejszy, ale aparat jest średni. Najlepiej pooglądaj zdjęcia nim zrobione i sam oceń czy jest to poziom akceptowalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z3 sobie odpuść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ramone

W tej cenie ciężko będzie z dobrym aparatem. To jest pojęcie względne. Sa tacy co twierdzą ze w Xiaomi note 4 są dobre zdjęcia :D . Tu możemy rozważać kategorię najlepsza jakość w stosunku do ceny i od siebie ewentualnie bym mógł zaproponować Motorolę G4 które nowe można kupić po 640 zł w normalnym sklepie ale niestety raczej tylko w kolorze białym bo to model schodzący z rynku z mocno obniżona ceną. Jak dla mnie zdjęcia są poprawne ale to też musisz sobie ocenić sam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Swis

Dzięki za rady, okazyjnie kupiłem Moto X Play i póki co jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi