Skocz do zawartości
vatrasmac

telefon do 1400zł z dobrym aparatem + gwarancja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam telefonu który ma się cechować dobrym aparatem oraz w płynnością działania. Ma być on dla kobiety więc 2-3GB do płynności systemu myślę że wystarczą.

Ważne aby telefon miał gwarancje, w grę wchodzą również używki do pół roku :)  

Jestem otwarty na różnego typu Xiaomi, lenovo, asusy i tym podobne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Honor 8. Świeci się jak psu wiadomo co, więc się kobiecie spodoba. Ma bardzo przyzwoity aparat i działa bardzo płynnie, zero problemów z lagami itp. Nowy kosztuje chyba 1500, ale nowego z przedłużenia bez problemu dostaniesz w tej cenie, a nawet taniej. Ewentualnie jego brat, Huawei P9, aparat delikatnie lepszy, ale ma 3GB ram zamiast 4gb ;) bez problemu do dostanie w tej cenie. Jakbyś dobrze poszukał to czasem nawet P10 da się upolować.

Z innych opcji to Samsung Galaxy S6, za taką kasę dostaniesz w idealnym stanie z gwarancją. Aparat jest bardzo dobry, telefon działa płynnie, ale bateria niestety słaba, przy bardzo intensywnym używaniu to może nawet pół dnia nie wytrzyma. Księgowa u mnie w firmie twierdzi że 1,5 dnia jej trzyma ;) 

Z Xiaomi w tej cenie jedyny sensowny to Mi5S, aparat nawet niezły, ale bez szału no i brak LTE 800MHz. Poza tym jednak telefon bardzo dobry.

Z Lenovo to chyba P2 tylko, ogromna bateria ale nędzny aparat i niezbyt kobiecy wygląd.

Asus nic ciekawego nie ma w tej cenie. Ewentualnie Zenfon 3 ZE520KL, ale pod każdym praktycznie względem jest gorszy od wyżej wymienionych (poza P2).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Natknąłem się na takie coś, 

http://allegro.pl/oryginalny-samsung-galaxy-s7-pl-menu-4-kolory-i6940613316.html

Wiem ze to gwarancji producenta nie zobaczy nigdy, lecz sprzedawca po komentarzach wydaje się na prawdę na uczciwego. 

Co o tym myślicie ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Honor 8 i Huawei P9 mają praktycznie te same aparaty. Po aktualizacji doszła możliwość nawet robienia zdjęć samym obiektywem monochromatycznym(czego nie było na samym początku w Honorze 8). Oglądałem wiele porównań i różnic brak w zdjęciach ;)

Różnice są właśnie w ilości RAM,Honor ma port podczerwieni,dual SIM(spora większość P9 była z single SIM). Wygląd kwestia gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, vatrasmac napisał:

http://allegro.pl/oryginalny-samsung-galaxy-s7-pl-menu-4-kolory-i6940613316.html

Wiem ze to gwarancji producenta nie zobaczy nigdy, lecz sprzedawca po komentarzach wydaje się na prawdę na uczciwego. 

Co o tym myślicie ? 

Bez żartów. Ja się boję tego ogłoszenia gdzie S7 jest za 1599zł (niby z PL dystrybucji), a co dopiero S7 za ~1100zł...wolne żarty. Broń boże stąd nie kupuj.

H8 to najlepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Entercode
    5 godzin temu, vatrasmac napisał:

Co o tym myślicie ? 

Daj sobie spokój z tą aukcją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ta oferta z gearbest? , jest tam jakakolwiek gwarancja ?

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_668630.html?wid=4

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_705268.html?4&wid=21&wid=21&wid=21&wid=21&wid=21&lkid=11399511

Edytowane przez vatrasmac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dominoj97

@vatrasmac

To już lepiej z ibuygou. Tam możesz dokupić gwarancję realizowaną w UE (serwis jest w Polsce) i ubezpieczenie od VAT (choć nie wiem jak to działa i czy rzeczywiście by zwrócili jak coś kasę).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Ubezpieczenie od VAT przeważnie przepakowanie paczki,inne opisanie paczki itp. Jeżeli zapłacisz cło to musisz zgłosić to do ibg z potwierdzeniem zapłacenia VATu i zwracają hajsiwo. Część telefonów wysyłana jest z Hiszpanii. 

Gwarancja to Wrocław :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Edi999

Czyli to lipna gwarancja w nieautoryzowanym serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi