Skocz do zawartości
andrzejek54

rozwiązany Brak połączenia z domowym wifi.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szacowne grono posiadaczy OPO 3T :papa:. Od dzisiaj dołączyłem do Was z nowiutkim OPO 3T 6/128 w kolorze czarnym. Jest piękny:thumbup:. Mam jednak jeden i to duży problem. Nie mogę połączyć się z domowym wifi. Po wpisaniu hasła, zaczyna wyszukiwać..... i po chwili wyświetla informację - "Uzyskiwanie adresu IP" po chwili ukazuje się "Zapisana" i znowu  od nowa -"uzyskiwanie adresu IP"  a następnie "Błąd konfiguracji IP". Wszystkie pozostałe urządzenia w domu nie mają z tym problemu i od razu łączą się z routerem. W czym tkwi problem? Czy ktoś z Was miał podobną sytuację. Nie ukrywam, że trochę mnie to irytuje:censored:  Za każdą pomocną informację z góry dziękuję.

Dodam,że na pasku powiadomień widać ikonkę wifi z wykrzyknikiem. Po wejściu w ustawienia wifi, pokazuje nazwę sieci, adres IP, stan - połączono,brak internetu ( a internet działa!!!), siła sygnału - doskonała, oraz szybkość,częstotliwość oraz zabezpieczenia (WPA/WPA2 PSK.) . Nie mam jak na razie pomysłu:36_1_42:

Zamykam temat. Po wielu próbach, okazało się, że problem był banalnie prosty:hehehe:. W ustawieniach - użycie danych - w zakładce Wi-Fi , zablokowane było - ograniczenia sieci.

Edytowane przez andrzejek54
    Rozwiązanie problemu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi