Skocz do zawartości
Marcin Szczurek

Etui podważa szkło

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Otóż mam problem jak w temacie. Zakupiłem do s8 szkło hartowane po czym etui ze spigena. Podczas montowania szyba się podważa za każdym razem i nie wiem co z tym fantem zrobić... W sklepie gsm zaprzyjaźnionego powiedzieli, że w przypadku telefonów z zakrzywionym ekranem pozostaje albo rybka albo akwarium.. 

Ktoś z was rozwiązał jakoś ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krychu3

@Marcin Szczurek Jak chcesz mieć etui+szkło to musisz kupić nie inwazyjne etui żeby nie zachodziło na szkło,nie ma reguły czy za 10 czy 100zł. Sklep nic ci nie doradzi bo mają widocznie to gdzieś, sprzedają co mają.

Nie wiem jakie tam masz etui ze spigena żeby coś więcej odpowiedzieć ale raczej spigen+ szkło się wyklucza.

Edytowane przez krychu3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czemu niby sklep miałby coś zrobić ??? Klient sam kupił szkło pełne (nie posiadając jeszcze etui) , założył a potem kupił etui, które podważa szkło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arkadiush

kolego miałem ten sam problem :P wybrałem etui jednak ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja do neo hybrid założyłem folię z mk3 i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dreejk

@Andrzej S a długo już masz? Bo może po czasie zacznie odchodzić.

Ciężko chodzą przyciski głośności i reszta w tym etui?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folia 4 miesiąc trzyma się brzegów idealnie. Co do neo hybrid spigena obudowa spasowana idealnie, guziki pracują dokładnie tak jak powinny. Spigena miałem w s5, s6 i teraz w s8 nie wyobrażam sobie innej lepiej spasowanej obudowy. Mało tego s8 lądowała na środku jezdni z dachu samochodu centralnie na róg. Schylając się po nią byłem w 100% pewny że po wyświetlaczu. A tu kompletnie nic. Telefon dalej w stanie salonowym jedynie pamiątka na rogu obudowy spigena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dreejk

@Andrzej S Masz folię 3mk ARC HD na cały telefon czy tylko jakąś na przód? Bo w sumie zabezpieczyłbym też tył folią żeby się nie rysował.

Edytowane przez Dreejk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plecki chroni obudowa przylega tak ściśle do telefonu, że tam się nie ma prawa dostać żaden pyłek co za tym idzie nic się nie porysuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dreejk

#edit

Mam ten sam zestaw - Spigen Neo Hybrid + 3mk Arc i niestety ale na dolnym prawym rogu mi podważa i na zaokrągleniach, ale bardziej z prawej strony.

@Andrzej S

Edytowane przez Dreejk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi