Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
piotrek13123

Android Oreo 8.x czy juz coś wiadomo na nasze G6?

Rekomendowane odpowiedzi

HSRP
    45 minut temu, qu_er0 napisał:

http://opensource.lge.com/osSch/list?types=ALL&search=g6 Szkoda ,że to nie nasz model. Ale jest światło w tunelu.

Here is the link to the orginal thread on XDA Developers

https://forum.xda-developers.com/lg-g6/how-to/lg-g6-stock-oreo-kernel-lgs-site-t3759574

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak w kwietniu dostaniemy to będzie cud. Nigdy więcej LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bierz samsunga :)

Ja sobie np. cenie to ze LG nie wrzuca zbugowanego softu, skoro od stycznia walcza zeby wydac oficjala to musi byc tego jakis powod.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    8 godzin temu, wisNiaSG6 napisał:

Jak w kwietniu dostaniemy to będzie cud. Nigdy więcej LG.

Podobno na jesień ma wejść Android P i podobno ma też być na G6, podobno... chyba, że na jesieni 2019.

Edytowane przez Mr. Larkin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattaj86

Szybko i dobrze nie idzie ze sobą w parze. Wole poczekać miesiąc lub dwa i mieć dopracowany system niz potem narzekać i przeklinać LG ze dało niedopracowany system. I jakie to LG jest złe.

Jak komuś się spieszy z oreo jest custom do wygrania. Nie trzeba czekać na stock.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leider

@mattaj86 Zgodzę się :) ale nie stoi nic na przeszkodzie by wypuścić wersję BETA (jak robi to np SAMSUNG). Z chęcią bym się pobawił nowym systemem na chwilę w tzw. międzyczasie (full wipe telefonu)
    Takie rozwiązanie też by pomogło samemu LG bo ludzie niezależni mogliby zgłaszać ewentualne bugi :) A kto chce mieć stabilny system - nie wgrywa bety. PROSTE :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HSRP

Podejrzewam że przepisanie tego całego softu i aplikacji do nowego Androida to jest nie lada wyzwanie, co de facto odbija sie na tych aktualizacjach. Dodatkwo jak do tego dodać czas na przygotowywanie przez LG nowych wersji telefonów na 2018 i głaskanie V30 jako flagowca to mamy efekt tego, że G6 jest na szarym końcu kolejki po Oreo i podejrzewam że na Pixele1/2 wyjdzie stabilna wersja "P" niż G6 otrzyma Oreo. Zasadniczo dziwię się tylko, że firmy takie jak Samsung/LG pierdzielą się z tymi swoimi softami upchanymi niepotrzebnym oprogramowaniem zamiast dać możliwość instalacji czegoś na wzór AOSP jak  robi to OnePlus dodają parę features`ów i nazwyją to OxygenOS. Myślę że gdyby LG dało możliwość wyboru telefonu z czystym Androidem , który łatwo aktualizować wyszedł by Hit rynkowy. Dla mnie G6 to tylko epizod i raczej nie zostanę fanem tej marki. LG G6 mi się dobrze użytkuje ale nie podoba mi się sposób traktowania klientów pod względem aktualizacji może nie samego systemu ale łatek bezpieczeństwa. Mamy połowę marca a zabezpieczenia z początku stycznia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@leider ja po zabawie z Xiaomi mam dość bycia królikiem doświadczalnym ;) uwierz, że może Ci soft testować pół społeczności i je zgłaszać, ale jak firma się nie przykłada do poprawiania, a jedynie skupia się na wprowadzaniu nowych funkcji, to nie ma to większego sensu. Ja przesiadając się na LG odetchnąłem z ulgą, bo wszystko działa, nie ma z niczym problemów. Oreo mógłbym w ogóle nie dostać w zamian za regularne łatki bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet

Ja nie wiem co ludzie mają z tym parciem na to oreo. Telefonik fajnie działa, obecnie mam wersje v11i z zabezpieczeniami ze stycznia. I co więcej potrzeba? Jak dla mnie nic...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.