Skocz do zawartości
piotrek13123

Android Oreo 8.x czy juz coś wiadomo na nasze G6?

Rekomendowane odpowiedzi

@Lysolus bardziej tracą przez to na wiarygodności i ludzie się od nich odwracają..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leider

Mi tam serio się nie spieszy do oreo. Mam fulmicsa, telefon chodzi super, nie laguje ani nic. Fakt, brakuje może paru udogodnień, które łata Oreo (np. mapy popup) ale....
    Jak ktoś jest super niecierpliwy zawsze może zainstalować sobie port oreo z romu koreańskiego na H870 (dostępny na xda) i jak komuś zależy na numerku więcej w wersji.

Ludzie widzą co robi LG (jak kręcą), a i ludzie są pamiętliwi, więc kto raz się zrazi do marki ciężko będzie mu później się przełamać by wrócić.

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HSRP

Dlatego LG G6 zostanie zapamiętany jako kawał dobrze wykonanego hardware`u i model który tylko potwierdza tragiczne wręcz wsparcie software`owe tej firmy. Generalnie jeśli mają problemy i obawy (bootloop ?) przed wdrożeniem nowej wersji Androida, to niech zachowają minimum 2 miesięczny cykl update`ów security. Chodzi o to, żeby użytkownicy wiedzieli, że jest wsparcie, a firma komunikuje się z nimi w racjonalny i rzeczowy sposób (nie przez wklejenie zdjęcia batonika na urządzeniu). Ja ze swojej strony mam wrażenie, że w zeszłym roku zrobiłem dwa technologiczne błędy po pierwsze utopiłem w basenie półrocznego Pixela i po drugie to kupiłem LG G6, który od 7 miesiecy jak go posiadam dostał słownie jedną aktualizację w styczniu.

dodana zawartość

Dla mnie mogą już tego telefonu nie aktualizować. Dziś odbyła się premiera mojego następnego telefonu. G6 zostanie jako zapasowe urządzenie w rodzinie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    digimen
    Napisano (edytowane)

@HSRP posiadam G6 w wersji dual sim i ostatnią aktualizację dostałem 30 marca 2018 z poziomem zabezpieczeń datowaną na 1 marca. Wcześniejszą aktualizację z poziomem zabezpieczeń datowanym na 1 stycznia otrzymałem 6 lutego, zatem w przypadku mojej wersji G6 z aktualizacjami nie jest źle. Poza tym G6 znalazł się na liście Android Enterprise Recommended tj. programu certyfikacyjnego Google, którego wymogiem są odpowiednio częste aktualizacje, zatem możemy się spodziewać ich większej częstotliwości.

Ponoć polska wersja Oreo jest od kilku dni gotowa i trwają prace walidacyjne a sama aktualizacja ma być dostępna na dniach. Info o tym znajdziesz w sieci.

Edytowane przez lasica
    Naruszenie regulaminu pkt. 3.7. Na forum panuje bezwzględny zakaz podawania adresów oraz reklamowania stron konkurencyjnych o tematyce powiązanej z system Android, Windows Phone, Bada itp.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zodiak

@digimen ten akapit jest tyle warty, co nic. LG ma politykę nieudzielania żadnej wartościowej informacji na temat aktualizacji. Tak jest co najmniej od czasów G3, jak nie wcześniej. Wyjdzie, to będzie. Nie wyjdzie, to trudno. Już pisałem to wcześniej - w nosie mam numerek Androida. Wolę drogę którą obrało Xiaomi - numerek nie najświeższy ale z każdą aktualizacją jest jakaś nowinka. Poza tym, znają życie, jak wyjdzie aktualizacja, to zacznie się biadolenie czego to nie spitoliło LG i że mogli nie śpieszyć się z aktualizacją, tylko wydać miesiąc później bez błędów ??

Tak nawiasem - jestem ciekaw, czemu aż tyle czasu zajmuje im wypuszczenie aktualizacji, skoro ich soft nie jest jakoś mocno modyfikowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qu_er0

Może 8.1 wyjdzie razem z ThingQ. Bo jak na razie ma być za 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HSRP

H870DS planowany update do oreo w sierpniu. Nie wróży to dobrze dla europejskiej 870. Jakoś mnie to nie zaskakuje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

To dotyczy innego modelu więc bym się tym  nie sugerował. Problem mogą jakiś mieć. Dodatkowo należy pamiętać, że operatorzy komórkowi muszą zatwierdzić aktualizację, żeby ta wyszła, może tu jest problem. Nie wydadzą przecież aktualizacji tylko dla nieabradowanych telefonów w EU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica
    Napisano (edytowane)

Notatka od Moderatora: lasica

wykrzyk.png

Znowu zaczynają się narzekania i gorzkie żale na LG.

Proszę powstrzymać swoje emocje i nie spamować w tym temacie, gdzie ludzie czekają na konkretne informacje. 

Edytowane przez lasica
    Zmiana treści.
    • Piwko! 3
    • Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HSRP
    Napisano (edytowane)

Tak w celach informacyjnych. Niemieckie LG nic nie wie o walidacji czy możliwej aktualizacji H870 w najbliższym czasie. 

Edytowane przez HSRP
    • haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x