Skocz do zawartości
ola12345

Samsung Galaxy S6 Egde brak powiadomień SMS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim SG S6 Egde. Wszystkie ustawienia powiadomień, dźwięki oraz głośność są włączone, a telefon przy otrzymaniu SMSa nie wydaje żadnego dźwięku oraz nie ma powiadomienia na pasku. Jedynym śladem nowego smsa jest '1' na ikonce wiadomości. Przywracałam aplikację do ustawień domyślnych i to też nic nie dało. Wszystkie inne dźwięki działają poprawnie, łącznie z wyborem dźwięku w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

@Aleksandra Sandułow

może na początek zobacz czy masz włączone powiadomienia

w lokalizacji Ustawienia > Aplikacje > Wiadomości, a następnie Ustawienia > Aplikacje > Menedżer aplikacji > Wiadomości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Wszystko jest włączone

Edytowane przez camdell
    Nie cytujemy posta poprzedzającego ! Używamy przycisku "@(Wspomnij obok logo)" lub piszemy "@up" (pkt 4.6 Regulaminu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

@Aleksandra Sandułow

a restart samego fona robiłaś,

wgl to co, zniknęły powiadomienia tak znienacka, ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mniej więcej. Na początku wszystko działało, a od jakiegoś czasu dźwięku nie ma. Telefon użytkowany jest przez mamę, która nie umie zmieniać żadnych ustawień, więc nic nie nagrzebała sama. Danych całego telefonu nie czyściłam, bo wyżej wspomniana mi na to nie pozwala. Wyłączanie i włączanie nic nie daje, tak samo jak wyciszanie telefonu, zmienianie dzwonka, wyłączanie wibracji itp

Edytowane przez Gwozdek
    Nie cytujemy postów poprzedzających. Używamy @up lub opcji Wspomnij (@ obok nazwy użytkownika).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

@up

się może okazać, że jednak full wipe coś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mik61

piszę SMS przychodzi odpowiedź telefon dzwoni albo jeśli się telefon nie wygasi albo wygasi to drugi raz już nie zawsze informuje o powiadomieniu dzwonkiem lub wibracjami. Dodam że telefon jest 100% oryginał Android 7 stoc nic nie robione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Li Ka

Ola12345 pewnie już nie szukasz odpowiedzi  Ale co tam :-P     Miałam dokładnie to samo po aktualizacji. Wszystko w dźwiękach poustawiane. W ustawieniach SMS również. Nie miałam już zadnej koncepcji. Dziesięcioletni syn "rozpukał" mi to w minutę :-P  Przytrzymał dłużej ikonę SMS , W informacjach o aplikacji - ustawienia  aplikacji. Miałam zablokowane powiadomienia. Może to o to... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi