Skocz do zawartości
Muszczu

Samsung Galaxy S8+ pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

jeronimo
    Dnia 17.01.2018 o 14:42, sroczkin napisał:

To zabezpieczenie Google jest bardzo wkurzajace . Jednym odblokowalo telefon po 24h innym dopiero po 72 . Ja musiałem dwa razy odblokowywac A5 raz teściowej raz żony i nie czekałem aż się samo odblokuje tylko zrobiłem to sam . W dziale o S7Edge w Romy i modyfikacje jest mój tutek jak to zrobić samemu .

Wystarczy w opcjach programisty od samego poczatku miec właczone "odblokowanie OEM" i nie bedzie nigdy problemu z blokowaniem zabezpieczenia google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

No tak jeśli ktoś się zna na andku to sobie tak zrobi . Ale większość ludzi nie ma pojęcia jak włączyć Opcję programisty nie mówić już że można wyłączyć sobie problem blokady Google a nawet nie wiedzą że istnieje takie zabezpieczenie od Google .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    overse

Panowie, jak korzysta się z s8+ jeśli chodzi o czytnik? miałem mniejszą wersję i było w miarę ok, zastanawiam się czy w s8+ jest on bezużyteczny z uwagi na zbyt wysokie jego umiejscowienie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kris90
    Napisano (edytowane)

Dla mnnie czytnik nie jest problemem, palec wskazujący ląduje idealnie na skanerze,  a nie mam jakiś ogromnych rąk. Wygodnie do niego sięgam. Jedyne co mnie drażni to jego wolne działanie.

Edytowane przez Kris90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

@overse kilkadziesiat stron w tym temacie jest na temat czytnika, wystarczy poszukac ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Który jest najgorszy ze wszystkich czytników jakie miałem w telefonach :P Ale da się z niego korzystać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Czytnik w porównaniu do konkurencji jest wolny ale i tak lepszy niż ten w S7Edge bo chociaż aktywny . Umiejscowienie po paru dniach wogole nie przeszkadza ale niektóre etui utrudniają korzystanie z niego . Mimo wszystko da się użytkować słuchawkę z tym czytnikiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie czytnik nie jest jakiś mega szybki, ale najważniejsze , że działa...ale mam do was pytanie odnośnie kalendarza...

Mam samsunga s8+ wersje dual sim z emiratów arabskich no i w kalendarzu zamiast podświetlenia soboty na niebiesko , a niedzieli na czerwono, mam piątek podświetlony na niebiesko a sobotę na czerwono. Niby takie nic, ale trochę mnie to drażni. Niestety żadna zmiana ustawień nie pomaga. Próbowałem zmieniać pierwszy dzień  tygodnia, czy ustawienia w kalendarzu Hijri ale nic to nie zmienia. Sprawdzałem tez w google informacje na temat kiedy w Emiratach jest dzień  świąteczny, w sensie tak jak u nas niedziela i wypada on w piątek, więc to też nie to. Będę wdzięczny za jakieś wskazówki w tym temacie. Może ktoś sam tak miał i udało mu się to zmienić??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panowie, jak korzysta się z s8+ jeśli chodzi o czytnik? miałem mniejszą wersję i było w miarę ok, zastanawiam się czy w s8+ jest on bezużyteczny z uwagi na zbyt wysokie jego umiejscowienie?
    Właśnie przesiadłem się na S8+ z Huawei P9lite porównywać szybkości się nie da P9 było bardzo szybkie ale w Samsung jest on poprawny działa może prędkość nie powala ale też tragiczny nie jest trafić na początku średnio jest ale to kwestia przyzwyczajenia

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iPhone

Możecie mi powiedzieć, co to jest, co zaznaczyłem na zrzucie?

W S8 tego nie miałem. 

Spoiler

b356d63f351ea482med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi