Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Nabór na moderatora - Samsung Czytaj więcej.. ×
Muszczu

Samsung Galaxy S8+ pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

RealEcho

@Buhehe sporo osób o tym pisze, ale "ten typ tak ma". Ekran rozprasza światło wzdłuż krawędzi (zwłaszcza gdy ma się naklejone szkło/folię). Kilka osób stąd próbował wymieniać na gwarancji, ale telefony wracały z adnotacją, że są wodoszczelne i spełniają normy producenta. Piszę oczywiście o praktyce w PL, bo nie wiem jak działają zagraniczne serwisy. Najlepiej będzie jak wybierzesz się do serwisu i sprawdzą wodoszczelność - jeśli jest zachowana, nie ma powodów do obaw.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov

Panowie potrzebuję waszej szybkiej porady. Mam do kupienia S8+ w tej samej cenie co Mate 10 Pro.Oba z Play. Muszę dzisiaj podjąć decyzję. w S8+ martwi mnie to wypalanie ekranu, lub ten róż. Na korzyść S8+ aparat, indukcja, AOD dla Mata spora bateria i jest po prostu szybszy. Czy po np.roku używania telefon wam zwolnił?Czy po aktualizacji do Oreo telefon przyspieszył czy może wciąż laguje? Czy wymienilibyście S8+ na Mata 10 Pro? Proszę o argumenty dlaczego tak dlaczego nie?Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Komuś wypalił się już ekran w S8+? Bo w dziale S8 dyskusja jest a tu nie widziałem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Myślę że gdyby się wypalił też byłby o tym temat a póki co cisza .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Bo w dziale z S8 to masakra jak szybko niektórym padł,porady jak wyłączać belkę powiadomień i dolny nawigacyjny itd. Pytam,bo nie lubię być niewolnikiem telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov

Czyli nikt nie przekonuje do zakupu s8+ ? Mate 10 pro bedzie lepszym wyborem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85
    Napisano (edytowane)

Telefon nie jest zły. Bardzo przyjemnie się korzysta,ekran który robi wrażenie(ale wypala się co jest porażką zwłaszcza patrząc na podejście do gwarancji z tego tytułu),przewidywalny aparat(który był trochę lepszy na androidzie 7 niż na 8) któremu i tak brakuje szczegółów(na telefonie git,ale po wrzuceniu na duzy monitor lub tv i widać bez zbliżania gołym okiem). Nakładka bardzo fajna,ale daleko jej do idealnej płynności(choć na Oreo jest dużo lepiej). No i bateria która mnie zaskoczyła.

Co do mate 10 PRO nie miałem,ale sporo pozytywnych opinii słyszę. Bateria dużo lepsza niż w samsungu,nakładka dużo bardziej responsywnosc(ale nie każdy ją lubi). Wygląd kwestia gustu jak zawsze :) Dużo lepszy bokeh na zdjęciach którego nie ma co porównywać do kiepskiego rozwiązania w S8+(częste komunikaty nie wykryto obiektu i inne bzdury). Jak się uda zrobić to efekt jest przyzwoity. W Huawei/Honor dużo lepiej to działa. 

Ja kupiłem swojego S8+ od staruszka. Gdyby nie to pewnie bym nie kupił. Czy kupiłbym drugi raz? Sam nie wiem. Pewnie kupiłbym coś innego żeby przekonać się na swojej skórze i ewentualnie zostać z tym wyborem albo wrócić do Samsunga. Obecnie zastanawiam się coraz bardziej nad P20 ewentualnie P20 PRO :)

Edytowane przez Gwozdek
    Nie używamy wulgaryzmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hanskie

Ja mam Huaweia nie jednego i na Samsungu nigdy nie miałem takich problemów z softem co na huaweiach. Chcesz ryzykować - bierz Huaweia. Mam słuzbówke P9 i prywatnie S8+. Wcześniej miałem też Mate9 i cieszę się że się go pozbyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Ja miałem Honora 8(teraz ma go moja mama) a żona P9 lite. I z żadnym nie było nigdy problemów. Zasuwają jak szalone. Nawet lite który ma tylko 2GB RAM. Honor przez pół roku nie był ani razu czyszczony,formatowany i wyłączany. I szedł jak dzik na żołędzie. Dlatego trochę mi tego brakuje w Samsungu. Czasem nakładka zachowuje się jakby się przydławiła czego na Honorze nigdy nie miałem. Ale znów jest fajnie rozbudowana i ma sporo przydatnych rzeczy(ekran krawędziowy itd). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42

Pytanie takie mam .
    Nie mogę dodać dźwięku powiadomienia do aplikacji burzowej innego niż systemowy ... można to jakoś zmienić . Andr.8.0

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Niech pokaże czy nie ma nabitej flagi knox

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi