Skocz do zawartości
Muszczu

Samsung Galaxy S8+ pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

rybus85

Sprawdzałem BatOn ale jest beznadziejna. Szukam innych apek może coś znajdę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek

Poleci ktoś jakiś sprawdzony serwis do wymiany tylnego aparatu (zbite szkiełko, nie włącza się).
    Ktoś już może robił taka usługę. Jaki może być koszt wymiany aparatu?

TAPATALKNIETO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest możliwość, ażeby numer telefonu wprowadzany przy próbie wybierania numeru oddzielony był odstępami. Strasznie mnie irytuje kiedy jest następujący ciąg cyfr np. 666111999. W S5 nr wyglądał tak: 666 111 999 i było to dużo czytelniejsze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 21.06.2018 o 13:17, theacm30 napisał:

Czy jest możliwość, ażeby numer telefonu wprowadzany przy próbie wybierania numeru oddzielony był odstępami. Strasznie mnie irytuje kiedy jest następujący ciąg cyfr np. 666111999. W S5 nr wyglądał tak: 666 111 999 i było to dużo czytelniejsze. 

U mnie jest normalnie oddzielone xxx xxx xxx 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    U mnie również z przerwą. 8f8e0341f7ff5af14944f4d65dd9d578.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Szukam sposobu na rozwiazanie problemu z powiadomieniami na Nougacie: przychodzi powiadomienie o sms, wiadomosc pozostaje nieprzeczytana, powiadomienie usuniete. Przy kolejnym sms, powiadomienie informuje o nowej wiadomosci ale tez o wszystkich starych, bedacych wciaz nie przeczytanych (to samo z mailami, komunikatorami etc). Czy jest mozliwosc ustawienia powiadomien tak, ze dla danej wiadomosci wyswietla sie ono tylko raz, i po usunieciu nie jest wyswietlane ponownie wraz z przyjsciem nowszej wiadomosci ? (Funkcjonalnosc w tym typie ma wbudowana ios, gdzie kazde zdarzenie generuje tylko jednorazowe powiadomienie): dzieki za ewentualne wskazowki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest możliwość ustawienia  powiedz kto dzwoni bez wgrywania jakiejkolwiek aplikacji?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest możliwość wyłączenia migania ekranu(podświetlenia) przy przychodzącym powiadomieniu...To jest irytujące jak się używa w tym czasie telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłbyś to rozwinąć? U mnie nic nie miga przy powiadomieniach

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

Pytanko mam ;)

czasem przy odblokowywaniu telefonu dostaje komunikat w chmurce: "błąd analizy obrazów spróbuj ponownie" - od czego to i czy ta sie tego pozbyc ? Gdzies wyczytalem, ze to on Bixby Vision. Jednak z Bixby nie korzystam, nie aktywowałem go nawet, bo nie potrzebuje tego dziadostwa nieobsługującego Polski 😜 A przy próbie przejscia z aparatu do Bixby Vision tez mam ekran powitalny z przyciskiem "Początek..", wiec nie wchodzilem w to nawet i nigdy z tego nie korzystałem.

Edytowane przez pagolik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi