Skocz do zawartości
Muszczu

Samsung Galaxy S8+ pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Kupował może ktoś s8+ w orange ? istnieje mozliwość sprawdzenia ekranu przed zawarciem umowy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 11.10.2017 o 09:13, dudus8 napisał:

Używacie jakiegoś Smart zegarka sparowanego z S8+?
    Jaki się najlepiej sprawdza?emoji4.png

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Xiaomi MiBand 2 - działa ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

@czarnuch1981 mysle, ze w kazdym salonie pokaza Ci telefon nim podpiszesz umowe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DzerY

Ponawiam pytanie  jak zrobić/ustawić swoją multi tapetę. Zwykła tapeta jest taka sama na każdej karcie a chciałbym mieć na każdej karcie inne zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spark

Witam chciałbym nawiązać do tematu żegnaj stary witaj nowy - czyli odsprzedaży starego fona .Przeprowadziłem całą procedurę z wyceną na stronie; telefon   HTC M9  stan idealny bez uszkodzeń ani ryski 100% sprawny do końca listopada jeszcze gwarancja ,wycena na ich stronie ok 620 Pln + bon 250 od samsunga razem 870 .Po wysłaniu i procedurze sprawdzającej na miejscu, otrzymałem maila z informacją że wyceniono Htc na 620 Pln + ten kupon bonusowy .Dzisiaj na konto wpłynęła mi kwota 870Pln . Więc jest nie prawdą jak nie którzy tu piszą że jest to ściem a o kuponie bonusowym zapomnij. Jak się wysyła szrota i oczekuje się że tam siedzą idioci i tego nie sprawdzą i nie zobaczą to potem są bezpodstawne żale .!! Pisanie prawdy jak widać popłaca .....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ponawiam pytanie  jak zrobić/ustawić swoją multi tapetę. Zwykła tapeta jest taka sama na każdej karcie a chciałbym mieć na każdej karcie inne zdjęcie.

Szukaj w sklepie aktywnej tapety. Na bank taka jest ale nie pamiętam jak się nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam czy ktoś przechodził z S7 Edge na S8+ mam opcje kupienia miesięcznego z odbiorem osobistym za 2200zl plus oryginalne etui. Ciekawi mnie głowie jak z wielkością czy po czasie idize się przyzwyczaić. Byłem w Saturnie dotykałem S8+ kawał sprzętu. Może ktoś ma 2 modele w domu i może się podzielić opinią? Z góry dziękuję za informację

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja po przejściu z S7E przyzwyczaiłem się po 5 minutach. Przyzwyczajenie do czytnika linii papilarnych zajęło mi około tygodnia, a obecnie nie wyobrażam sobie używania tego z S7E.

Tylko że na S7E przechodziłem N3 i przez ponad pół roku nie potrafiłem się przyzwyczaić do tego że jest strasznie mały więc wielkość była jedynym powodem zmiany na S8+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie taki problem mnie dotknął z rozwijanym Menu od góry. Powiadomienia są na szarym tle.
    Nic w ustawieniach nie zmieniłem. Telefon ponownienwlaczony wyłączony ale nadal to samo. Stało sie to nagle.
    Ktoś coś?

Spoiler

520c4305d889ebcde43edaa2aa45e461.jpg

dodana zawartość

Dodam jeszcze że ustawienia programisty wyłączone. Żadne kontrasty nic. Oszczędzanie baterii też wyłączone. Nie mam wgl pomysłu czemu tak się stało...

Edytowane przez camdell
    Wstawiony spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42

Moje spostrzeżenie po 5 miesiącach użytkowania .
    Telefon łapie zwiechy klatkuje i laguje...
    Nakładka systemowa to shi...
    Posiadam też sony xz p. Zero lagowania. Z czasem ten telefon zrobił się mułem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi