Skocz do zawartości
Muszczu

Samsung Galaxy S8+ pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli floating shortcut pro nie jest dostępna w Polsce ? 

Screenshot_20171114-003044.jpg

Edytowane przez Spartan500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cinekk

Mam pytanie odnośnie rodzaju wibracji podczas wybudzenia S8+ przyciskiem ekranowym. Porównywałem z S8 i tam wibracja wydaje się przyjemniejsza i krótsza. W moim S8+ jest jakby wyczuwalna pauza pomiędzy wciśnięciem i puszczeniem przycisku, a sama wibracja jest minimalnie dłuższa. Ktoś może opisać swoje doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joxib

Witam mam takie pytanie orientuje się ktoś dlaczego jak np instaluje na telefon nowa aplikację do skrót nie tworzy mi się na drugim ekranie tak jak to powinno być i jak miało miejsce na początku po mimo że na drugim ekranie mam miejsce tylko z automatu dodaje mi trzeci pulpit i na nim tworzy się skrót do nowo zainstalowanej apki? Mhhh

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam mam takie pytanie orientuje się ktoś dlaczego jak np instaluje na telefon nowa aplikację do skrót nie tworzy mi się na drugim ekranie tak jak to powinno być i jak miało miejsce na początku po mimo że na drugim ekranie mam miejsce tylko z automatu dodaje mi trzeci pulpit i na nim tworzy się skrót do nowo zainstalowanej apki? Mhhh

Nie wiem czemu tak jest. Po którejś aktualizacji tak się stało. Mam tak samo.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joxib
    Nie wiem czemu tak jest. Po którejś aktualizacji tak się stało. Mam tak samo.

Aha tzn rozumiem ze to nie tylo u mnie tylko po aktualizacji tak się stało i to raczej u wszystkich. Mhhh no zobaczymy może kolejna aktualizacja to naprawi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hanskie

Chyba od zawsze jak dobrze pamiętam. Mi się pokazują na ostatniej zakładce. Chyba dobrze no nie? Przynajmniej burdel się nie robi na pierwszym ekranie. I tak zawsze przenoszę te ikony na odpowiednie dla nich miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joxib

Witam właśnie odkryłem coś i nie wiem czy to jest normalne bo najpierw to zauważyłem u żony która ma Galaxy S7 edge po wejściu w aparat i w tryp zwolnione tempo obraz miga jak na dyskotece później już z czystej ciekawości patrzę u mnie w Galaxy S8+ i o dziwo jest ta sama sytuacja jak jest u was ? Czy to problem po którejś z Aktualizacji czy o co może chodzić??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne, bo przed chwilą sprawdziłem u siebie na s8+ i u żony na s7 edge i niczego takiego nie zauważyłem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joxib
    Dziwne, bo przed chwilą sprawdziłem u siebie na s8+ i u żony na s7 edge i niczego takiego nie zauważyłem.  

Zobacz tu czy możliwe że to zależy od światła jakieś załamanie światła czy coś w tym trybie czy coś mhhh muszę sprawdzić w dzień  

dodana zawartość

Ale chyba to kwestia światła i żarówek xd bo właśnie sprawdziłem w innym pokoju i na np monitorze i wydaje się normalnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hanskie

@joxib
    Jeśli masz na myśli lekki efekt tzw mrówek na ekranie to jest to normalne. Efekt innych parametrów nagrywania w tym trybie. Zauważ że spada znacznie jakość obrazu na ekranie jak masz słabsze oświetlenie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi