Skocz do zawartości
Muszczu

Samsung Galaxy S8+ pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

frrancuz

1. Wejdź w aplikacje. Znajdź vibera, i w nim wyczyść domyślnie. [Albo w dialerze standardowym, nie pamiętam które].
    2. Przyciskiem głośności tego nie osiągniesz. Tylko klikanie ikonki.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka. Czy miał ktoś problem z logowaniem się na konto Google? Po resecie chciałem się zalogować i wyskoczył komunikat że mogę się zalogować po 24h lub zalogować się na to konto które było wcześniej uruchomione przed przywróceniem ustawień fabrycznych.. ktoś coś wie o co chodzi?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Musiales zrobic reset telefonu do fabrycznych bez wylogowania sie uprzednio z konta google . Zadzialalo zabezpieczenie google i jesli nie zmieniales danych do logowania po restarcie lub nawet przed po 24-72 godz powinno sie odblokowac . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Musiales zrobic reset telefonu do fabrycznych bez wylogowania sie uprzednio z konta google . Zadzialalo zabezpieczenie google i jesli nie zmieniales danych do logowania po restarcie lub nawet przed po 24-72 godz powinno sie odblokowac . 
    No tak właśnie zrobiłem...myślisz że po 24h odblokuje się? Ale zawsze tak robiłem i nie było problemu

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

To zabezpieczenie Google jest bardzo wkurzajace . Jednym odblokowalo telefon po 24h innym dopiero po 72 . Ja musiałem dwa razy odblokowywac A5 raz teściowej raz żony i nie czekałem aż się samo odblokuje tylko zrobiłem to sam . W dziale o S7Edge w Romy i modyfikacje jest mój tutek jak to zrobić samemu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wciąż się waham z przesiadką na s8+ ale na horyzoncie s9. Jak myślicie czysto teoretycznie czy warto czekać czy jednak postęp będzie mierny?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Miedzy 8 a 9 na pewno taki sam jak miedzy 7 a 8 . Ale jesli bedziesz chciał się przesiąść z 7 na 9 na pewno odczujesz różnicę . Duza różnica będzie widoczna w aparacie gdyż w 8 jest ten sam co w 7 ale w 9 będzie zupełnie inny  a w 9+ podwójny i będzie miał slow-motion 480 kl/s . Aktywny skaner odcisków umieszczony pod aparatami choć ten w S8+ jak dla mnie jest w odpowiednim miejscu- po przyzwyczajeniu sie . Kwestia tylko ceny zwłaszcza za S9+ bo sadze ze na pewno bedzie w granicach 4000 PLN .

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Między S7E a S8+ różnice małe. Pewnie trochę szybszy autofocus i trochę lepiej w gorszych warunkach. W S8+ jest slsi_s5k2l2_fimc_is gdzie w S7E jest slsi_s5k2l1_fimc_is.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kris90
    21 godzin temu, gruby zawiadowca napisał:

Wciąż się waham z przesiadką na s8+ ale na horyzoncie s9. Jak myślicie czysto teoretycznie czy warto czekać czy jednak postęp będzie mierny?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ja bym się wstrzymał, zmieniłem s7 edge na s8+, ale zmiany są kosmetyczne - jak dla mnie jedynie wygląd i parę mało istotnych bajerów. Co więcej mam wrażenie, że s7 edge działał płynniej, szybciej. Na pewno aparat w s7 edge po dwukrotnym naciśnięciu przycisku home uruchamiał się szybciej z pozycji wyłączonego ekranu aniżeli w s8+, co mnie bardzo dziwi. Najlepiej zmieniać co 2 serie, wtedy jest szansa ażeby odczuć zmianę nie tylko kosmetycznie.  

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konter

@up

Popieram, zmiana co 2 serie jest zmianą optymalną :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi