Skocz do zawartości
Muszczu

Samsung Galaxy S8+ pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 

Bardzo Was proszę o informację. Czy jest możliwe zablokowanie górnej belki przy ekranie.blokady. Chodzi mi o to aby było niemożliwe np włączenie NFC przy zablokowanie ekranie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pagolik

@Paweł Waśko majac ustawiona blokade na pin/odciski palca/skaner tęczówek, podswietlajac ekran (nie odblokowywujac go) nie moge wlaczyc np. nfc. Po klikniecu NFC prosi mnie o odblokowanie ekranu za pomocą którejs z form uwierzytelniania.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
iPhone

Panowie, da się na stałe wyłączyć słuchanie telefonu "Ok, Google"? Niestety aplikacja Google muszę mieć włączoną ponieważ często korzystam z dyktowania. 

Jako tako z aplikacji Google nie korzystam i nie chciałbym aby telefon słuchał cały czas czy nie powiem "OK Google". 

Ostatnim poście na poprzedniej stronie dodałem zrzut ekranu z aplikacji, w których widać aplikacja "mój sejf".

Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć co to za aplikacja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój sejf - jak nazwa wskazuje to apk do ukrywania zawartości pod hasło. Wystarczy kliknąć na aplikacje by się dowiedzieć - "Chroń prywatne pliki i aplikacje przed ciekawskimi spojrzeniami. Dzięki Mojemu sejfowi tylko Ty możesz uzyskiwać dostęp do prywatnych obrazów, notatek i aplikacji w telefonie. OCHRONA DANYCH".

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak usunąć te wskazówki?

0db25165e87a3a669de283d4579675df.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez RealEcho
poprawiam ułożenie grafik. Jeśli następnym razem dasz "enter" przez każdą, to będą OK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dudi998A jak klikniesz X to nie znika ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znika, ale wkurza mnie to za każdym razem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam aplikacji Gmail do poczty, mam skonfigurowane 4 konta

• Gmail 1
  • Gmail 2
  • IMAP
  • POP3

Powiadomienia z Gmail 1 i 2 przychodzą za każdym razem bez problemu, a z pozostałych kont nie i to w sumie nigdy, mimo ustawionych wszystkich synchronizacji (co 15 min) i działania zezwolenia na działanie w tle nie przychodzą maile. Dokładnie tą samą konfigurację miałem na Nexusie 6p przed zmiana na s8+ i tam nie było problemu. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry. Witam wszystkich.

Prosze o pomoc. W jaki sposób przenieść zakładki z samsung internet do trybu chronionego samsung internet. Czy trzeba manualnie wszystko po kolei wpisywac? Czy jest jakaś inna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka suma dopłaty do s7e za s8 plusa jest waszym zdaniem uczciwa?
S7e w stanie perfekcyjnym na 15 miesięcznej gwarancji.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi