Skocz do zawartości
Muszczu

Samsung Galaxy S8+ pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

@sroczkin @rybus85 jadę go jutro odebrać osobiście także zobaczymy bo cena naprawdę atrakcyjna. Piszę że ekran i tył jest w idealnym stanie tylko te dwie rysy z boku. A co do dokumentów to ma fakturę zakupu ze sklepu który zajmuje się sprzedażą telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sroczkin

Pamiętaj o sprawdzeniu ekranu za pomocą kodu serwisowego *#0*# i tam najpierw LED a potem poszczególne kolory RED , GREEN , BLUE . Będziesz wiedział czy ekran nie wypalony i jak z różem.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pemu

Myślicie ,ze warto zmienić s6 na s8+?

Przede wszystkim interesuje mnie różnica w jakości zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw weź do ręki S8+ bo różnica wielkości między S6 a S8+ jest dość spora

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rybus85

Jak u Was jest z HDR w netflixie? Ponoć powinna być ikonka HDR a u mnie jest tylko HD

Spoiler

Screenshot_20180418-160545_Netflix.thumb.jpg.3ca948acd9baca22c3239168607cff44.jpg

Mam na koncie ustawioną maksymalną jakość bez oszczędzania itd...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a poczytaj jakie platformy wspiera Netflix, zadzwoń do suportu i się dowiedz czy hdr na twoim urządzeniu jest dostępne - jeżeli jest a nie działa to będziesz musiał przeprowadzić hard reset.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rybus85

Za dużo zachodu haha. I tak głównie na tv oglądam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poważnie się zastanawiam nad zmianą swojego s7, na s8+ główny powód to słaba bateria, po 15 miesiącach ma już chyba dość, niekiedy nie dociagam do wieczora, po 2h sot to max po lte, wszystkie społecznościowe ograniczone dane i powiadomienia, nic nie pomaga.

Czy w s8+ bateria wytrzyma do wieczora i będzie te 4h sot po lte? Wydajność nie pytam, bo to taki poprawiony s7 jeżeli o procesor chodzi.

Odnośnie tej promocji to samsung zwraca 400zl i jeszcze dodają 250 przy odkupie starego smartfona, ale czy te promocje się łączą, czy mogę skorzystać albo z tego 400 zł zwrotu lub stary+250 zł?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pemu

Tak. Promocje się łączą. 

Tej drugiej jeszcze nie ma. Oferta w Samsung Members pojawi się po 30 dniach od uruchomienia telefonu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem dwa dni temu i jeszcze żadnej promocji nie ma w Korzyściach. Ta z 400 zł ma się rzeczywiście pojawić po 30 dniach, ale ta z odkupem już powinna być i zaczynam się martwić.

Mam jeszcze do Was pytanie: jak przytrzymuję przycisk środkowy to pojawia się symbol Samsung Internet i automatycznie włącza się ta przeglądarka. Da się to jakoś zablokować? Żeby ten przycisk był tylko przyciskiem domowym i nic nie robił nawet po przytrzymaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi