Skocz do zawartości
Informujemy, że dzisiaj w godzinach 23:00 - 00:00 będą trudności z dostępnością forum z powodu prac konserwacyjnych
Muszczu

Samsung Galaxy S8+ pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Buhehe
Dnia 25.04.2018 o 16:13, james94 napisał:

Mam jeszcze do Was pytanie: jak przytrzymuję przycisk środkowy to pojawia się symbol Samsung Internet i automatycznie włącza się ta przeglądarka. Da się to jakoś zablokować? Żeby ten przycisk był tylko przyciskiem domowym i nic nie robił nawet po przytrzymaniu.

Ustawienia>Zaawansowane funkcje>Aplik. wspom. urządzenia

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Czy działa u Was aplikacja kompas, linijka na ekranie krawędziowym na oreo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rybus85

Działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. U mnie coś przestała. Nic nie pomaga. Pewnie wipe znow potrzeba.

f2475f8cda21718bacffe38d804a3f9d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sabes

Panowie a jak to wygląda jeżeli telefon jest z Plusa,ale abonent niestety zmarł. Trochę delikatna sprawa.

Umowa niby zamknięta,z Plusa są jakieś papiery ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pagolik

@sabes ale jak co wyglada ?

Jezeli telefon byl na raty i abonent zmarl, to spadkobiercy maja obowiazek splacic raty. Jezeli spadek odrzucili, to spada on na zstępnych.

Jeżeli telefon nie był na raty, to czy abonent zyje czy nie - nie ma dla Ciebie znaczenia, rękojmie/gwarancje masz u producenta na podstawie dowodu zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomasov

Kupiłem Mate 10 Pro. 0 problemów ale znudziła mi sie juz ich nakładka EMUI i coś mnie ciągnie z powrotem do S8+ + Frontier bo huawei udanych smartwatchy chyba nie ma. Mam pytanie do posiadaczy S8+. Jest ktoś kto nie robił hard reset przez 1 rok i może powiedzieć że telefon działa tak samo szybko jak na początku? Czy zauważyliście spadek prędkości działania? Jak to jest z tym samsungiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rybus85

Emui dużo szybsze. Miałem Honora 8(teraz ma go moja matka) i on po pół roku bez ŻADNEGO czyszczenia chodził szybciej niż S8+ wyjęty z pudełka :P Dramatu nie ma,ale to czuć jak się sprawdzi oba. 

Ciężko powiedzieć jak działa po pół roku,czy roku. Używasz go codziennie i delikatne spowolnienia mogą przejść niezauważenie. Najlepiej porównać jednego który działa nieprzerwanie przez dłuższy czas z innym po formacie. Ale podejrzewam że różnice nie będę jakieś wielkie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rybus85

Jest możliwość żeby na telefonie pokazywało stan baterii urządzenia podłączonego przez bluetooth? W Huawei/Honor miałem coś takiego i brakuje mi tego. Teraz słuchawki muszę w ciemno ładować bo nie wiem ile jeszcze zostało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
spark
14 minut temu, rybus85 napisał:

Jest możliwość żeby na telefonie pokazywało stan baterii urządzenia podłączonego przez bluetooth? W Huawei/Honor miałem coś takiego i brakuje mi tego. Teraz słuchawki muszę w ciemno ładować bo nie wiem ile jeszcze zostało...

Ja również jestem ciekaw więc się podpinam do pytania .? Może ktoś z forumowiczów poleci jakąś dobrą aplikację która pokazuje stan energii podłączonego urządzenia np na górnej belce .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi