Skocz do zawartości
AdrianKabat32

System nie jest w całości po Polsku - Jak mogę go spolszczyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! 

Chciałbym się poradzić użytkowników forum, gdyż mam problem z moim LeTv LeEco S3 x626.

Chodzi o to że jak wiadomo telefon jest chiński, zależało mi na jego zakupie i z powodu jego niskiej ceny i dobrych parametrów.

Przeglądając ogłoszenia sprzedaży tego telefonu, większość osób pisało o możliwości wgrania języka polskiego, mój jednak takiego nie posiada i posiada tylko w części język polski.

I moje pytania brzmią następująco : 

- Jak zmienić język w tym telefonie tak, aby był w całości po polsku.

- Ewentualnie jaki można wgrać do niego system, aby wszystko działo jak do tej pory, gdyż mam w nim androida 6.0 z nakładką EUI 5.8.018S

Bym był bardzo wdzięczny za pomoc, gdyby ktoś mi opisał krok po kroku jak zmienić język, lub jak wgrać system, aby wszystko działało i było w języku polski.

Na ten moment znalazłem tylko taki poradnik, który jest po angielsku i tylko wiem tyle ile z niego zrozumiałem. Poniżej podaje link do poradnika, który znalazłem, ale jest do młodszego modelu i nie wiem czy by był mi w stanie coś pomóc.

PORADNIK JAK ZMIENIĆ SYSTEM EUI NA NOWSZY

Za wszelkie informację i pomoc bardzo wszystkim dziękuję.

Edytowane przez adagio
Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny. Proszę się z nim zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi