Skocz do zawartości
Pyzy

Uwaga nowy rom 2.3.1 stabilny bez bugow jak w larkowym!!!polecam!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Pyzy

Witam.Postanowiłem porządnie zabrać sie za temat romów.Czego sie dowiedziałem to to że nasz lark ma nietylko jednego brata bliźniaka kyrosa 7015 ale i także Gpad 701 jest jego klonem.Wygżebałem jeszcze jeden rom od Kyrosa a mianowicie 2.3.1 zaimportowany od Gpada.Jakie to zdziwienie sie ukazało moim oczom,Brak input laga,bateria dziala lepiej i niema problemu z wyswietlaniem karty SD,jeden problem to po fleszu i pierwszym odpaleniu jest po chinsku i trzeba zmienic tylko jezyk w ustawieniach.Noi oczywiscie bug ktory znamy z 2.3.1 larka to akcelerometr dziala odwrotnie nadal.Soft naprawde dobry.POLECAM

Tu macie linka do wersji tipstira FWDN (chociaż polecam moj dopicowany backup) -->Log in

Uwaga,zamieszczam nowy link do nieco ulepszonej przezemnie wersji 2.3.1 która została wczesniej udostępniona.Ta wersja jest nieco przyspieszona metodą tipstira i jest czysciutka.Działa pięknie jest w wersji Backupa.

Postanowiłem nadać mojemu backupowi numer wersji ze względu na możliwość poprawek i łatwego rozpoznania zmian

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Backup 1.0

-Wywalone Chińskie śmieci

-Wywalony oryginalny launcher (launcher jest całkowicie wykasowany) i zastopiąny Luncherem pro w pamieci systemowej nie nand

-Wgrany nowszy market i dostęp do wszystkich aplikacji

-wgrane move 2 sd enabler który umożliwia przenoszenie na pamieć nand także zainstalowany w system nie nand(trzeba uruchomic i włączyc na external)

-wywalony es task manager

-wywalony budzik

-powywalane jeszcze jakies tam smieci niepotzrebne w tablecie

-więcej wolnej pamięci RAM

-język domyślnie zmieniony na PL

-i wiele innych ulepszeń których niepamietam

-DPI ustawione na 200 (było 240) ponieważ 160 niedziała porawnie a 200 to drugie alternatywne dpi dla tekstur alby były poprawnie wyswietlane bez rozciągniec i wyostrzone

-Gry działąją wyśmienicie

-jedyny problem to akcelerometr,niemoge se z nim poradzić.Probowałem wszystkiego (ale to sie wytnie)

Po instalacji zróbcie kalibracje baterii aby wykasowac plik info bateri ze starego romu.U mnie bateria działa jak ta lala,żadnych niedociągnięć.

Mój Backup Lekki i czysty (dla zielonych aby zainstalować trzeba wypakowac katalog skopiowac na karte do katalogu który utworzył cwm potem w katalog backup musimy mieć CWM 5 i wchodzimy w opcje restore i przywracamy moj backup,prościej się chyba nieda)

Link do Backupa --> http://www.megaupload.com/?d=WPLSK1G6

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Backup 2.0

-Wgrany Flash Player 10.2 działający na naszych prockach ARMV6

-Wgrana lepsza i szybsza galeria

-wgrana aplikacja do restartu andka,do przejscia w tryb recovery,bootloadera i szybkiego resetu andka

-usunięta funkcja telefonu

-jeszcze nowszy market w wersji 3 oraz pełny dostęp do aplikacji

-i wiele więcej pozytywnych zmian

Wszystkie aplikacje i zmiany są wprowadzone w system nie w pamieć dodatkową czy nand

Link do Backupa --> http://www.filesonic.com/file/3950215965/2011-11-19.17.32.54.rar

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na prośbe jednego z forumowiczów dodaje link do szybszej galeri która nieładuje tła,jest bardzo szybka --> http://www.megaupload.com/?d=L5SG5Z2F

Gorąco zapraszam do testów,teraz aż miło sie działa na larku.POLECAM!!!

Edytowane przez Pyzy
    nowy backup

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam możesz zrobić beckup i wrzucić na jakiś serwer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7keys

ten rom ?

do wgrania tylko FWDN ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meilbox

ale kolega go juz zainstalowal wiec backup moze zrobic ... wazne zeby przed backupem zrobil pelny wipe ;p tak aby nie bylo konta google w systemie ;p dolanczam sie do prosby o czysty backup i wstawienie na jakis hosting ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

Ok.niema problemu.Backup już sie robi i wżuce go na server megaupload.link bedzie na samej gorze w pierwszym poscie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakieś opinie co do tego romu ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

moim zdaniem rom lepszy od wszystkich 2.3.3 może ciutke wolniejszy od larkowego 2.3.1 ale bateria tak nieswiruje i karta sd przy montowaniu.w grach tak samo wydajny jak larkowy 2.3.1 nadal problem z akcelerometrem,po uruchomieniu larka i po załadowaniu systemu niewidac juz smiesznego wskaźnika ładowania jakby caly czas był pod prądem.no ja go wczoraj glebiej przetestowałem i narazie zamierzam przynim zostać,dopoki czego ciekawszego nieznajde i niewymyśle.pozdrawiam

---------- Post dołączono o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Uwaga,Soft troche został zmodyfikowany przezemnie.Pełny opis u góry,nowy link także.POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meilbox

nie wiem jak u Ciebie ale w moim wypadku ten rom i jego systemowe app2sd przenosi apki na nand a nie sdcard ;p czyli nic nie trzeba modyfikowac ;p jak narazie to najlepsza opcja na larka ... akcelerometru i tak nie uzywam ;p a zwykla rotacja dziala prawidlowo ;p

co do akcelerometru probuj z modulami z cm7 ;p pewnie zwykla podmiana plus uprawnienia powinna pomoc ;p

Edytowane przez meilbox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

co ado app2 sd enabler to nic wiecej juz z tym nieda rady zrobic bo nand zastepuje sd czyli tak jakbyśmy mieli dwie karty sd,jest pamiec wewnetrzna 200pare mb a nand jest widziana jako karta sd,czyli w żeczywistości karta sd jest drugą kartą zewnetrzna jakby niepatrzeć,bez aplikacji app2 sd enabler nieda sie przeniesc wszystkich app na nand a dzieki niemu mozna wszystko co instalujemy.oczywiscie jakies tam nieliczne kb zostana,co do akcelerometru to juz probowalem instalowac portrait signed od cm7 ale konczylo sie to za każdym razem całkowitym brakiem dotyku.jakby ktoś miał jeszcze jakis pomysł na akcelerometr to prosze pisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie który jest lepszy rom ten od Meilbox cm7 czy ten 2.3.1 poprawiony?

Można prosić o jakieś screeny :) a co do flasha to należy wgrać go już po instalacji softu prawda? Może głupie pytanie ale jestem raczej zielony jeszcze. :)

Edytowane przez swiety13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi