Skocz do zawartości
Pyzy

Uwaga nowy rom 2.3.1 stabilny bez bugow jak w larkowym!!!polecam!!!

Rekomendowane odpowiedzi

kaniutek, mam DOKŁADNIE TEN SAM PROBLEM, niby wszystko ok a jak chce wejść teraz to zamiast recovery się fastboot wbija :/ tak samo przez fastboot próbowałem niby ok a dalej nie chce sie recovery odpalić tylko fastboot sie odpala...

Pyzy, a możesz mi powiedzieć jak wgrać rom 2.3.1 przez FWDN ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boos

Mozesz wgrać przez kabel USB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy ten backup moge wgrac przez fastboota? jeśli tak to którą opcję wybrac bo widze tam dwie i czy po wgraniu go przywroci tez recovery? albo gdzie znajde opis jak to zrobic przez FWDN? a może coś jest nie tak z tym tabletem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie niech ktoś da instrukcje jak wgrać 2.3.1 przez fastboot lub FWDN jeżeli jest taka możliwość bo do recovery raczej nie wejde bo wszystkie próby zawiodły :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

po pierwsze to stery do fwd są w moim poście ze sterami potem wchodzis w tryb fwdn power + home odpala sie tryb fwdn wyglada tak samo jak fastboot z tym ze pisze fwdn mode potem odpalasz programik fwdn ladujesz mu roma i klikasz start i leci,mozesz tez pod trybem fastboot sprubowac wgrac nowy recovery przez adb jak niepytaj bo niepamietam poszukaj na forum cyrosa tam jest wszystko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rzeczywiście odpala sie fwdn ;d czyli co stery pobrać wejść w fwdn tego roma władować i on sie wgra? Jest to bezpieczne? :PP recovery próbowałem przez fastboot to pisze successfull i dalej to samo :/

Edytowane przez Maccabra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

moze zle recovery wgrywasz i dlatego ci uwala fwdn to najlepszy tryb do flashowania bo wgrywa na czysto cale oprogramowanie tylko niepomyl romow bo jak wgrasz zly rom lub zle pliki to uwalisz larka na amen wgraj najlepiej rom 2.3.1 od gpad701 przeszukaj forum gdzies mialem temat co i jak dokladnie opisane ja juz larka niemam ale pomoge jakby co

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a może problem jest w tym, że mój lark jest z androidem 2.3.3 a nie 2.3.1? (oczywiście jest to oryginalny soft larka)

próbowałem wgrać recovery przez adb i efekt ten sam. Wolałbym zanim wgram soft przez jakiś program mieć backup swojego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pyzy ja chcę tego 2.3.1 twojego backup 1 wgrać, czyli tak jak wyżej mówiłeś tylko wrzucić go i już?

p.s a gdzie wrzucić ten rom?

p.2 napisałeś "odpalasz programik i wrzucasz" jaki to programik i jak go odpalić? ;p i jak wrzuce klikne start i sie wgra to odpinam tablet i już mam 2.3.1?

i mam prośbe wrzuć ten backup 2.3.1 z twojego posta pierwszego lub daj do niego linka bo ten z mega upload nie działa, znalazłem na 4 stronie ale nie mogę pobrać z tej stronki bo mi się rozłącza ciągle :/

Edytowane przez Maccabra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

Uwaga lark wrócił do mnie i wlasnie pracuje na odświeżaniu romu 2.3.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi