Skocz do zawartości
Pyzy

Uwaga nowy rom 2.3.1 stabilny bez bugow jak w larkowym!!!polecam!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Pyzy

screeny są niepotrzebne bo rom wygląda jak zwykły android 2.3.1, interfejs jest niezmieniony jedynie aplikacje są zmienione, wszystko jest opisane.najlepiej wgrać i potestować.Moim zdaniem 2.3.1 najlepszy niema inputlaga i jest stabilny i dość szybki fotki może wstawie zaraz jakoś.jak narazie żadnych problemów.a wgrywasz przez CWM robisz poprostu restore.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7keys

moje wrażenia:

1.ikony - mniejsze, czyli więcej na pulpicie :) prawidłowo się skalują w pionie i poziomie

2. angry birds śmigają - aczkolwiek cieły się straszliwe + wywalało aplikację kiedy włączone było wifi - myslę że powodowały to wyskakujące reklamy

3. bateria szaleje nadal :) + przy zwiększeniu podświetlenia kiedy jest wiekszy pobór mocy i spada napięcie - ekran migota mi wciąż

4. widoczne aczkolwiek mało dokuczliwe a wręcz nie zauważalne ;) zwolnienie systemu względem Larkowego 2.3.3

5. galeria wczytuje nawet dużą ilość zdjęć o wiele szybciej niz na 2.3.3

ogólnie nie zauważam drastycznego skoku :) ale z pewnością lepiej niż na 2.3.3

może autor tematu zamieści jeszcze linki do wersji dla FWDN tak dla dopełnienia wątku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

7keys niewiem czemiu ci ten ekran migota ale to napewno nie wina softu.hardware stwarza tu problem,umnie bateria nieswiruje na tym sofcie i ani razu odkad mam larka niemigotał mi w żaden sposób ekran.moim zdaniem walnieta ładowarka albo coś.nawet jak jest uspiony bateria ladnie trzyma w ciągu 4 godzin 3 razy sie tylko wybudzil n aułamekk sekundy a patrzac po wykresie baterie prawie wcale nieszaleje.zauważyłem że moze czasem wskoczy na 100% ale zaraz spada na swoj poziom.po kalibracji jest ok.naprawde bateria działa o niebo lepiej.a linki do fwdn zamieszcze jeszcze dzis,ale ten obraz z systemu fwdn niestety niebedzi eprzezemnie modyfikowany ponieważ niechce mi sie go rozbierac,za dużo roboty.obraz w wersji fwdn bedzie bezposrednio od tipstira.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7keys

"moim zdaniem walnieta ładowarka albo coś." hm. ale jak podepne go do ladowania jest rewelka... pozostanie chyba tylko serwis.

wracajac do tematu ostaniego romu od Ciebie - z LPro - rewelka :)

dzięki wielkie :)

pytanie: jak rozwiązać problem z tapetami? nadal nie ustawiają się w pełnej rozdzielczości i druga sprawa: możesz wyłuskać galerię bez tła ?

czy u was też galeria nie wczytuje automatycznie zdjęć z nand lub sdcard? ( dodane zdjęcia i foldery widzi tylko po restarcie )

Edytowane przez 7keys
    skleroza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

zaraz dodam najszybsza galerie bez tla tzn caly czas czrne tło,jest najszybsza.a co do zdjęć to u mnie sie wczytują automatycznie,niemam z tym problemów sciagnij sobie jakis program do odlaczania i podlaczania karty sd tzw remount sd card czy jakos tak.albo przed wyjeciem karty najpierw ja usun w opcjach karty pamieci a potem zamontuj jeszcze raz.co do ekranu to zaflashuj go spod fwdn moze ci wgra nowy bootloader moze cos to zmieni.ale moim zdaniem to na 100% hardware walniete.wyswietlacz niedostaje odpowiedniego napiecia.oczywiscie link do galeri bedzie w pierwszym wątku.

Z tapetami problemu nieda sie rozwiązać ponieważ androidy w wersji 2.xxx zostały zaprojektowane z myślą o ekranach w trybie portrait (czyli dla telefonów komórkowych) wielopulpitowych i ustawiają tapete zawsze domyslnie w potrait i dla wiele pulpitów.

Edytowane przez Pyzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super to opisałeś -" Mój Backup Lekki i czysty (dla zielonych aby zainstalować trzeba wypakowac katalog skopiowac na karte do katalogu który utworzył cwm potem w katalog backup musimy mieć CWM 5 i wchodzimy w opcje restore i przywracamy moj backup,prościej się chyba nieda)-" chciałem zapytać czy wystarczy, że zainstaluje twój backup 2.0 przez CWM 5 czy muszę najpierw zainstalować z tego pierwszego linka z forum kyros a później zrobić twój backup, nie chcę nic zepsuć dlatego wolę zapytać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

nietrzeba instalować romu z kyrosa wystarczy przywrocic moj backup poniewaz backup zawsze zawiera boota i system wiec napewno bedzie ładnie śmigać.instaluj bez wahania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7keys

dzieki za galerie :) ale gdzie podziała się zakładka 'synchronizacja' ? :( nie mogę synchronizować kalendarzy ... buuuuuuuuu

ustawienia kont są w gmail - picasa i kontakty ale kalendarzy brak

Edytowane przez 7keys

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy
    dzieki za galerie :) ale gdzie podziała się zakładka 'synchronizacja' ? :( nie mogę synchronizować kalendarzy ... buuuuuuuuu

ustawienia kont są w gmail - picasa i kontakty ale kalendarzy brak

O jaką zakładke ci dokładnie chodzi bo niekojaże zbytnio,gdzie ta zakładka powinna być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi