Skocz do zawartości
Pyzy

Uwaga nowy rom 2.3.1 stabilny bez bugow jak w larkowym!!!polecam!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Pyzy

3g powinno dzialac ponieważ w ustawieniach jest wszystko co odpowiada za 3g,funkcja telefonu, apn, mms i sms tez jest wiec myśle że bedzie działac,co do kalendarza to ja go nieuzywam wiec niewiem jak jest z tą synchronizacją byc moze o niejest oryginalny kalendarz od google skoro sie niesynchronizuje,niemam pojęcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dwee

a umie ktoś wyciągnąc kalendarz i inne pliki potrzebne do niego np z CM7 czy jakiś innych softów ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

wyciągnąć żaden problem wystarczy uruchomic root explorer i wejsc w katalog system/app i masz tam wszystkie apki systemowe.problem jest tylko poźniej z wgraniem tego ustrojstwa.To są pliki które maja uruchomione procesy i cieżko bedzie je doinstalowac z podmianą chyba nieda rady.Trzeba było by chyba zbudowac archiwum zip podpisane i instalowac spod CWM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dwee

eeeee no cuż to już nie zabawa dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

mam wszystkie pliki systemowe apk z romu 2.3.3,jak chcecie moge wam udostepnić wszystkie pliki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kakiet
    3g powinno dzialac ponieważ w ustawieniach jest wszystko co odpowiada za 3g,funkcja telefonu,

To, że ma to wcale nie oznacza, ze działa;) Przypominam, że CM7 też ma wszystkie ustawienia i na naszym Larku modem 3G nie hula.

Nie mam możliwości teraz sprawdzić z różnych względów - ktoś próbował odpalić neta przez modem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

niekierujcie sie cm7 bo to łajno jak nic.to tak jakbys wgrał androida do nokii.cm7 to kompilacja cos z niczego czyli nic.wiekszość plików w cm7 jest popodmieniana z innych modeli a nawet i telefonow wiec niedziw sie ze cos niedziala jak ma wgrany sterownik od czegos innego.czytałem w necie ze na stockowym sofcie dziala 3g wiec i na tym powinno śmigac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7keys

Ponawiam prośbę o wyciągnięcie z jakiegoś romu, aplikacji kalendarz i kontakty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boos

a ja mam pytanie czy są jakieś jeszcze inne romy na naszego Larka oprócz 2.3.1 i CM7?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7keys

KYROS TABLET ZONE - KTZ

wszystko co się tyczy MID7015

ale nie pytaj mnie jak działają itd. nie sprawdzałem i szczerze mówiąc na chwilę obecną przegrywam walkę z niedziałającym hardware'em a co dopiero zabawy z romami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi