Skocz do zawartości
Pyzy

Uwaga nowy rom 2.3.1 stabilny bez bugow jak w larkowym!!!polecam!!!

Rekomendowane odpowiedzi

beny77

po dłuższej przerwie odkurzyłem larka i wgrałem ten rom, mogę powiedzieć że szybszy jest w porównaniu do cm7, jednak zawsze są jakieś ale. Proszę o odpowiedzi na kilka pytań związanych z tym romem:

1. czy mogę rozszerzyć listę aplikacji widzianych w markecie ? wcześniej widziałem np: angry birds a teraz nie

2. jak mogę zrobić skrót do folderu na ekranie głównym ? wcześniej chyba robiłem es file explorerem a teraz każe zainstalować menadżera zakładek ES ale nawet po zainstalowaniu nie mogę zrobić skrótu

3. kilka razy sobie leżał i już nie chciał się wybudzić potrzebował reset, normalne ?

4. jaka wersja gangstar Wam chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7keys
    kilka razy sobie leżał i już nie chciał się wybudzić potrzebował reset, normalne ?

mi dzieje się tak an oryginalnym larkowym 2.3.3. myslałem że powodem są aktywne tapety zapychające ram urządzenia...

w konsekwencji okazało się, że faktycznie coś zapycha system, nie były to jednak tapety a poprostu niektóre aplikacje.

po factory reset - uptime larka to 36 godzin i nie zawiesił się ani razu...

jak by nie patrzeć soft na larka jaki by nie był - zawsze zaskakuje... niemiło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

tu masz linka do tutka aby market mial pełny dostep do wyszukiwanych aplikacji.działa na 2.3.1 i 2.3.3

Trzeba sie zalogować...

Log in

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beny77

niestety ten sposób z marketem nie działa (u mnie). może zostały gdzieś jakieś pozostałości po wcześniejszych instalacjach, w ogóle mnóstwo śmieci pozostawiały mi aplikacje, jest jakiś sposób żeby wyczyścić wszystko ? oczywiście factory reset i dalvik cache robiłem. czy mogę wszystko wykasować z nand i wrzucić ten rom ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

oczywiscie zeby ten tutek zadzialal trzeba miec zainstalowane stery adb bo inaczej sie niezainstaluje.zrob poprostu format nand,wejdz w ustawienia pamieci potem w nand kliknij unmount i potem erase i nand bedzie wyzerowant a jak tak ci sie niewyzeruje to podlacz kabel usb odpal fwdn zaladuj sam plik nand Data.fai na dole wybierz low format i kliknij start i masz czysty nand,lark musi byc przełączony w tryb fwdn czyli power i home razem.jak chcesz miec czysta instalacje bez smieci to instaluj przez fwdn firmware,on robi format calej pamieci larka i nanosi na nowo partycje ja tylko tak wzucam roma.

A co do zapychania ramu to polecam używać programiku Startup Manager 3.1 i powyłączać z autostartu zbedne aplikacje np gg, skyp, calibration,telefon,i wiekszosc aplikacji i w zakladce uzytkownika zwolni duzo ramu,przyspieszy urzadzenie i oszczedzi nam baterie ja tak robie i widze dużą różnice

Edytowane przez Pyzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beny77

dzięki za porady, z zapychaniem ramu sobie poradziłem, formatem nand również ale z marketem nie i chyba dam sobie spokój, za dużo czasu straciłem bo instalowałem go już na wszystkie sposoby i za każdym razem widać tyle samo aplikacji w markecie. mam tylko pytanie czy na tym romie działa Wam ten fix i czy widać w markecie np angry birds ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jerzyl

macie może aktualną wstawkę tego ROMu? No może być nawet jakiś lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pikgsm

nowy fix do marketu :) Jeszcze nie sprawdzałem sam bo dopiero go znalazlem :)

Log in

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyzy

to juz stary fix gdzies juz o nim pisałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boros2

Pewnie to pytanie już gdzieś padło na tym forum,ale zapytam:

Czy po restore tego Backup w CWM tracę wszystkie aplikacje,które mam zainstalowane na swoim oryginalnym sofcie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi